Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İskoç çipura İngiltere’de en iyi balık ve cips kazandı

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:35

Description

Glasgow yakınlarındaki Coatbridge’deki Atlantik Fast Food’tan 27 yaşındaki Giovanni Fionda, İngiltere’deki en iyi balık ve cipsin en beğenilen tacını kepçe altına almak için yarışmayı bastı.
Bugünkü Londra finalleri için 10 dükkan seçildi, ancak ailesi yaklaşık 40 yıldır iş dünyasında olan Bay Fionda, Ulusal Balık ve Çikmak Dükkânı adıyla çıktı.
Şimdi 22. yılda düzenlenen yarışmada, en iyi balık ve cips üreten dükkanların yanı sıra su ürünleri sürdürülebilirliği, müşteri hizmetleri, eğitim ve yenilik gibi alanlarda endüstri standartlarını yükseltmek ödüllendirildi.
Londra’daki Riverbank Park Plaza Hotel’de İtalyan İtalyan ve TV şefi Aldo Zilli tarafından ödülünü alan Bay Fionda, “bir rüyanın gerçek olmasını” onurunu açıkladı.

    “Mesleki hayatımızda bize kalmış en iyi şey bu ve buna değer tüm çabayı gösterdi” dedi.
“Balık ve cips sektöründe yıllarca çalıştık ve her zaman eğlenceli geçti.
“Ekibimiz son derece çalışıyor ve onlarla ve sadık müşterilerimiz sayesinde bu kupayı eve götürüyoruz.”
Yargılama süreci bir müşteri oyu, tat testleri, iki tur atölye incelemesi ve bir endüstri uzmanlarından oluşan bir panele sunuldu.

    İskoç dükkanında çalışan üçüncü yıl İngiltere’de en iyi balık ve yonga dükkanı unvanını kazandı.
Güney Galler, Porthcawl’daki Finnegan’s Fish Bar, Midlands’ın bölgesel galibi The Great British Eatery’nin Birmingham şehrinde üçüncü sırada yer aldığı ülkenin ikinci en iyi mağazası oldu.
Yarışma organizatörleri Seafish’in Nikki Hawkins, “Ulusal bir kurum, balık ve cips, zamanın testinden sağ kurtuldu ve gelecek yıllar olacak” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.