Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere’nin büyük donağında ‘izin yok’

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:50

Description

Demiryolları, yol ve hava yolculuğunun tümü bozuldu ve yüzlerce okul buzlu koşullar kaosa neden olduğu için kapalı kaldı.
Yaklaşık 100 işletme, rekor talep karşılığında tüketimini azaltmak amacıyla Ulusal Şebeke tarafından gaz kullanmayı bırakmaya zorlandı.
Konsey liderleri, tüketim malzemelerini toplamak için çeyrek kullanımını azaltmaya karar verdiler. Karayolları Kurumu zaten zor omuzların tedavisini bıraktı.
Karları, kendi işlerini tamamlayamayan inşaatçılar, yardımseverlerin Batı Yorkshire’daki tekerleklerde yemek sunmak için gönüllü olmaya razı olmaları durumunda tür ruhları yarattı. WRVS’den personel, ülke çapında 4×4 sahiplerinin savunmasız insanlara yemek imkânı sağladığını söyledi. Başbakan Gordon Brown “İngiliz halkının zorluk dönemlerinde birbirlerini destekleme ruhu” ndan övgüyle söz etti.
Buzlu koşullar yollarda karışıklığa neden olmaya devam etti ve karanlık Princetown’daki Devon’daki yaşlı bir kadın, kara ambulansı mürettebatı ona ulaşamadığında hastaneye kaldırıldı. Hampshire’da yeni annesi Angela Mahon, Salı günü ikiz doğum yapmak için hastaneye gitmek için pijamalarında bir kar fırtınasına girmek zorunda kaldığını söyledi.
Dondurulmuş bir gölden kurtarılan iki kardeşin hastanede hayatını kaybetmesinin ardından büyük don nedeniyle ölenlerin sayısı arttı. Üçüncü kardeşi hastanede tedavi altına alınıp serbest bırakıldı, Leicester Royal Infirmary “dedi. Üç adam, Watermead Country Park’ta (Leicester) gölden acil servislerle hemen saat 15.30’dan sonra cuma günü kurtarıldı. Polis, dördüncü bir adam da olay yerindeydi, ancak suya girmedi.
Perşembe günü, Slough, Berkshire’lı 45 yaşındaki Philip Hughes’ın gövdesi Frimley Green, Surrey’deki donmuş bir göldeki buzun altından alındı. En az 24 kişi, hava olaylarıyla ilişkili olduğu düşünülen olaylarda Noel’den önce öldü.
Demiryollarında birkaç operatör daha az zaman çizelgesi düzenledi ve yolcular treni kırması nedeniyle ek gecikmelere maruz kaldı. Ve Gatwick Havaalanı’ndaki hava yolcuları, Birleşik Krallık’ın karla başa çıkamaması üzerine hayal kırıklığı yaşadılar. Londra Gatwick Havalimanı, sorunların gevşiyormuş gibi geldiğini ve bu hafta başlarında ciddi aksaklıkların ardından giden ve gelen uçuşlar için 17 iptal yapıldığını söyledi.
İngiltere, şimdiye kadar kışın en soğuk gecesini -23.3C’de (-8.1F) Güneydoğu Kutup’taki -22.9C’ye (-9.2F) çok yakın, Cuma sabahı İskoçya’da Altnaharra’ya kaydetti. . Önümüzdeki birkaç gün içinde doğudan doğuya doğru bir doğu rüzgarı girdiği için herhangi bir mühlet olmayacak ve ülke genelinde ısınacak bir soğukkanlılık ortaya çıkacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.