Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere’de rekor kırmak için 100 milyon poundluk ev

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:25

Description

Londra Regent Park’ının sınırları içindeki mega malikanenin bittiğinde 100 milyon pound değerinde olması bekleniyor.
Geliştiriciler, Camden Belediyesi’nden yedi listelenen ofis binalarını şehrin en büyük lüks konutuna dönüştürmek için planlama izni almışlardı.
Ve hepsi tek bir sahibin ait olacak – Rusya ya da Ukrayna’dan milyarder olması bekleniyor.
Bir zamanlar hayırsever Kanser Araştırması Merkezi’nin merkezi olan site, geçtiğimiz yıl 23.7 milyon avroluk bir bedel karşılığında satın alındı.
Tamamlandıktan sonra, 10 yatak odası, kendi kapalı sineması, iki ek personel evleri, spor salonu, yüzme havuzu, büro tesisleri, otoparkı ve son teknoloji ile övünen göze çarpan aşırılık oranını temsil edecek.
Satış beyanına göre, aile evinin sadece bir garajı değil bütün bir otoparkı olacağı da belirtildi. Ayrıca “472 dönümlük Regent Parkı’na bakan saçakların içine yerleştirilmiş bir bahçe alanına” sahip olacak.

    Proje, durgunluğun ardından emlak piyasasının en üst noktasına güvenin geri dönüşünü işaret ediyor gibi görünüyor.
Şehir uzmanları özellikle ilgi duyuyorlar çünkü program mega mülkleri satın almak ve satmak konusunda Midas’tan dokunan Marcus Cooper Group tarafından bir araya getiriliyor.
Şirket, iki yıl önce Londra’nın kuzeyinde, Highgate’teki 40.000 fit’lik Witanhurst House’un yeniden yapılandırılmasının ardından neredeyse yatırımını iki katına çıkardı.
BBC’nin Şöhret Akademisi için kullanılan mülk 2007’de 32 milyon avroya satın alındı ​​ve Londra’nın Buckingham Sarayı’ndan sonraki ikinci büyük evi oldu.
Lehman Brothers’ın çöküşünün emlak piyasasındaki kazayı önceden duyurmadan sadece bir yıl sonra 50 milyon pound satıldı.

    Yeni proje, Londra’da giderek büyüyen bir trendin başka bir örneğidir – son yüzyılda ofis haline getirilen büyük ev evlerinin evlere dönmesi.
Bir Londra malı için önceki rekor, 2008 yılında Ukraynalı işadamı Elena Franchuk tarafından Kensington’da 80 milyon avroluk bir eski okul satın alınırken kuruldu.
Londra emlak fiyatları, Amerika’daki ve diğer yerlerde cüce. New York’un en pahalı mülkü Manhattan’da 44millionluk üç katlı çatı katı. Kaliforniya’daki bir emlak ve Connecticut’taki bir başka malikanesi, ABD’nin en pahalı mülkiyet unvanını her biri 79 milyon avroya bağladı.
Moskova’nın en pahalı mülkü 63 milyon avroluk bir 11.700 metrekarelik malikâne evidir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.