Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘İngiltere’de en korkunç yolculuk’ için hazırlanın

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:50

Description

Eski Tirbuşonlu rollercoaster’ın yerinde inşa edilen on üç, fiziksel ve psikolojik korkuyu birleştirmeyi amaçlıyor ve bir “psikoaster” olarak adlandırılacak.
Patronlar, “15 milyon pounda binmek yalnızca 16 ila 55 yaşındaki çocuklarla sınırlanacak ve ziyaretçilerin” duygusal olgunluk ve fiziksel sağlığa ilişkin endişelerden ötürü “günde bir tur yapmaları bekleniyor” dedi.
Ziyaretçilerin ayrıca “sonuçlanan davalardan kaçınmak için” fiziki ve zihinsel sağlıklarını garanti altına alan bir feragat imzalaması gerekecek.
Alton Towers’ın en son gizli silahı, Nemesis, Oblivion ve Air’in başarılarından sonra geliyor ve Karanlık Orman olarak bilinen, keşfedilmemiş ormanlık alanda keşfedilmemiş bir eski mezar sitesinin keşfedilmesine dayanıyor.
Bir sözcü, “Ziyaretçiler, on üç yaşına gelindiğinde karamsar bir yolculuğa çıkmaya davet edilecek ve görünüşte yaşayan ve nefes alan Karanlık Orman’a yöneltecekler. Eski kriptodan çıkarılan bilinmeyen bir korku karşısında olacaklar.”
Orijinal Alton Abbey’in bir parçası olan bir mezar sitesinde inşa edilmiş olan ana özelliklerden biri ortaya çıkmış kript içinde yer alacaktır.
Alton Towers’ın satış ve pazarlama direktörü Morwenna Angove, “Bu yeni sürüş, şok edici, daha önce hiç deneyimli olmayan bir rollercoaster olacak ve Alton Towers Resort, ziyaretçilere bir şeyler deneyimleme şansını bir kez daha sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. dünyanın herhangi bir yerinde kullanılamaz.
“Ancak, tıpkı fiziksel sağlık ve emniyetimizi ciddiye aldığımız gibi, Thirteen ziyaretçilerin duygusal sağlığını da dikkate almamızı talep ediyor ve bu nedenle sürücülerin tam olarak hazırlıklı olmalarını ve sağlıklı olabilmelerini sağlamak için gerekli tedbirleri almayı düşünmüyoruz Thirteen’i cesaretlendirmek için .”
Yeni yolculuk, inşaatı dokuz ayda 35 kişilik bir ekip aldı ve gelecek yılın Mart ayında fırlatılacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.