Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere, Smith kaçmaktan şikayetçi

  • Listed: 10 Ekim 2017 11:20

Description

Smith, görünüşe göre Johannesburg’daki ikinci günün erken saatlerinde 15 yaşındayken geride kaldıklarından sonra üçüncü hakem Daryl Harper tarafından dışarı çıkmadı. Yavaş hareketli gösterilerin sesi, Smith’in topa girdiğini öne sürdü ancak Harper’in ses seviyesi yükseltilmediği iddia edildi.
Smith, ikramiyenin 105’inde 215 kişiye isabet ederek konakları hakim konuma getirmek için cezanın en fazlasını yaptı ve İngiltere takım müdürü Andy Flower da bir şikayetin yapılacağını doğruladı.
Çiçek Sky Sports’a şunları söyledi: “Açıkçası vurdu, çünkü yeniden oynatma konusundaki sesi duyabiliyorsunuz.
“Ben onu ayakta kaldıkları için kesinlikle suçlu bulmuyorum ancak eldeki teknolojiyle kesinlikle ilgileniyorum ve herkes tavsiyede bulunan sesi duyabiliyor, kendisine verilmemiş olması çok şaşırtıcı.
“Konuşmacı tarafından ses seviyesini yükseltmediği için duymadığı için şaşırmadım.
“Bir lamba dinlerseniz, hoparlörünüzdeki sesi açmazsanız garip buluyorum.
“Maçın hakemi, ICC’den Dave Richardson’ı ve Roshan Mahanama’yı bir araya getiren seri öncesi maç hakemlerinde, tavsiyelerin yakalanması üzerine açıklamalar yaparak hacmin açıklanacağını açıkladı.
“Bu seride” snicko “ya da” hot spot “‘dan yararlanamıyoruz ve dünya çapındaki diğer Test maçlarında kullanılıyorsa bu biraz mantıksız.
“Ancak, mevcut teknolojiye sahip olmadığımıza göre, ses seviyesini artırabileceklerini, bugünlerde bunu yapmadığını ve bunu anlamakta zorlandığını söyledi.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.