Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hazine vergi alımı cenaze masraflarını zorladı

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:00

Description

Bir iş oranı yeniden değerleme, mezarlıklar ve krematoryumlar Nisan ayında yüksek fatura ile karşı karşıya kalacak ve bazı artışlar yüzde 50 gibi yüksek bir oranda gerçekleşecek.
Yılda 3,3 milyon avroluk ek harcama yapan Hazine vergi çantası, yükselmekte olan masrafların, cenaze töreni için en az 2,700 sterlin bedavaya çekilmek üzere yas tutan ailelere geçeceği endişelerine yol açtı.
En kötü isabet, ülke genelinde 228 krematoryum olacak ve yıllık iş oranlarında ek bir £ 13.000 tutarda faturada ortalama yüzde 34’lük bir artışla karşı karşıya kalacak.
İngiltere genelindeki 2.180 mezarlık da ortalama yüzde 10’luk yükselişle karşı karşıya ve ekstra 11.000 £.
Karl Marx’ın dinlenme yeri olan Highgate Mezarlığı ve yazar George Eliot en zorlu isabet arasındadır. İş oranı yüzde 50 artışla karşı karşıya.
Mezarlık sözcüsü şöyle dedi: “Bu önemli bir artış. Yürürlükteki itiraz prosedürleri var ve bu, mütevelli heyetinin takip edebileceği bir şey. “Bir cenaze bedelinin ortalama maliyeti, 2009’da 7,098 sterline çıktı ve binlerce aile, mekan kiralama, çiçek ve ikram için para ödemeye çalıştı.

    Cenaze evi kiralama, limuzin ve basit bir meşe kaplama tabutu da dahil olmak üzere “standart” bir defin bedeli bile yüzde 7 artışla 2.700 TL’ye yükseldi.
Bir ölü yakmanın ortalama maliyeti cenaze masraflarının önümüzdeki dört yıl içinde yüzde 31 daha artacağını gösteren araştırmalarla 2,448 paara yükseldi.
Yetişkinlerin yalnızca yüzde 19’u ödenen bir cenaze sigortası planını yaptırırken, yüksek ücret ücretleri kederli ailelere düşebilir.
Gölge Toplulukları ve Yerel Yönetim Bakanı Justine Greening şunları söyledi: “Hükümetin iş oranlarını yeniden değerleme planlaması, bu tesislerin işletme maliyetlerine milyonlar kazandıracaktır.
“İnsanlar zaten cenaze törenleri ve cenazelerle uğraşan ve her zaman çok zor zamanlardaki mezarlarla karşı karşıya kaldıklarını ve Hükümetin işyerinde vergi mezarlık alanlarında arttığını ve krematoryumların sadece yükü artırmakla tehdit ettiğini” söyledi.

    Maliyetler, İngiltere’deki işletmelerin oranlarının toptan tekrar değerlenmesinin bir parçasıdır. İnceleme, maddi patlama yüksekliğinde 2008 yılında gerçekleştirildi ve önemli artışlara neden oldu.
Cenaze endüstrisi için ikiye katlanmak üzere olan suçlamalar, her krematoryum için 2012 yılına kadar hükümetin çevresel hedeflerini karşılamak için 1 milyon avroluk bir tasarının üstünde.
Özel Krematoryum ve Mezarlıklar Derneği Başkan Vekili Stephen Wright şunları söyledi: “Bu iddialar doğruysa, meydan okumalı ve meydan okunmalı.
“Yasak aileler şu anda kremasyon masraflarında artış yaşıyorlar, çünkü krematoryum sektörü yeni mevzuata uymak için 2012 yılı sonunda 150 milyon avroyu aşkın bir harcama yapmış durumda. Krematoryumun yüzde 75’i yerel makamlar tarafından işletiliyor ve işletiliyorlarsa, genel olarak gerginleşen devlet maliyesi göz önüne alındığında, maaşlarındaki artışların yaslı ailelere geçeceği düşünülüyor. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.