Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hayat Engelli olsanız bile, Kaplan’ınız olsanız bile

  • Listed: 11 Ekim 2017 09:25

Description

Woods’la olan uykusunu ya da seksi manifatura sahip çıkmayı şiddetle reddeden sarışın sarışın, masumiyetini protesto etmek için ünlü bir avukata yönelmek için dünyadaki basın için çok istekli ve baskıcı bir tavır sergiliyor. Bu arada Bay ve Bayan Woods, Saray’daki Florida evlerine girip polis sorgulaması için bugüne kadar kendilerini ulaşamayacaklarını ilan etti ve shtum tutarak merak kehanetlerini daha da güçlendirdi.
Burada ne var Söylentilere göre Fleet Caddesi’ni dolaşıp interneti dolaştım, muhtemelen yorum yapamadım. Bunun, oldukça yaygın veya bahçe evine benzediğini söylemek yeterlidir, İngiltere genelindeki hanelerde monoton düzenlilikle oynanan koca-karılıkla ilgili anlaşmazlık türü. Kadın, ekstra müfredat kucaklamak isteyen kudurandan – zekice yetenekli biri. Kadın kocanın kendine geçmesini sağlar. Koca fırtınalarla arabaya biner ve kendisini en yakın lamba direği etrafında sarar.
Tigergate, hoşça vakit geçirdiğimiz ya da tanık olduğumuz üzücü destan türüdür. Kimse öldürülmedi. Kimse ağır yaralandı. Bay ve Bayan Woods hala çok fazla birlikte görünüyorlar. Öyleyse neden bu kadar büyüleyici? Neden her bilgi parçasına yapıştık? Eliniz gerçekten “ghetto” yapıp “kocasına saldırıp uğramadıklarını” bilmek için neden mükemmel duyarlı yetişkinler çaresizdir? Başını kışkırtmak için bir golf kulübüyle araba camlarını çökerttiğinde ya da Rachel Uchitel’in gerçekten kontrol ettiği şeyi kurtarmaya çalışırsa, Tiger’s Melbourne oteli mi?

    Cevap, son derece güzel, cesurca yetenekli ve kokuşmuş zenginler için gerçekten masalsı olabileceği inatla inancımızda yatmaktadır. Bazı imtiyazlı bireylerin şehvet, kıskançlık, can sıkıntısı veya baş biti ile yara almadığını düşünmeliyiz. Bu görüşe abone olduğumuz için hayalkırıklığı çekiyoruz. Daha fazla para kazanabilir, daha fazla ağırlık kaybedebilir, daha fazla ödül kazanabilir, uluslararası bir süper modelle valsizleştirebilir, gözleri ile uyuşacak bir Ferrari kazanabilir, tasarımcı kıyafetlerindeki televizyon ekranlarında selülit dalgalanmasızca dalabilir, tamamen mutlu olabiliriz.
Zengin ve ünlülerin resimlerini, kötü kokuların, kötü hırpınanlar, uykusuz çocuklar, bunyonlar, kayıplar ve etin mirasçısı olduğu tüm can sıkıcı işler ve mutsuzluklarla dolu bir evrende yaşadıklarını düşünerek hayal ediyoruz.

    Bunun gibi bir hikaye bize ne kadar yanlış olduğumuzu gösteriyor. Elin nefis. Kaplan mükemmel bir atlet. Her ikisi de para kovaları, beğeni tohumları, lüks laşsmanlar ve geri kalanımızın Noel listelerimize koyacağı her şeyin dağlarıyla kutsanmıştır. Bununla birlikte, Cuma akşamının erken saatlerinde Tiger Towers’da bir şeyler çok yanlış gitti. Dünyevi bir bolluk olmasına rağmen, sonsuz mutluluğun anahtarını tutmazlar.
Bu bir uyarıcı masal ve Noel için zamanında geldi. Gemide alıp, o kadar aptalca yüzeysel olalım diye duralım. Mutluluk, sınırlı bir gelir, iki kilolu aşırı kilolu ve Macclesfield’de ıslak bir Çarşamba günü elde edilebilir. No-frills süpermarket, rahatlık ve sevinç haberi bir kesim fiyat keklik atın ve kendinize bir güzel küçük Noel var.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.