Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hamilton savaşa hazır

  • Listed: 10 Ekim 2017 06:20

Description

25 yaşındaki birinin geçen yılki dünya şampiyonu Jenson Button’la ortak olduğunu ve yedi kez kral Michael Schumacher’in üç yıllık aradan sonra spora geri döndüğünü gören bir sezon.
Hamilton, Button’da “Geçen sene yaptığı şey inanılmazdı ve kariyerinde yaptığı şey dikkat çekici” dedi. “Jenson çok fazla tecrübeye sahip ve ben dördüncü sınıfa başlıyorum, bu yüzden de oldukça iyi bir tecrübeye sahip oldum, bu yüzden ikimiz de birbirimizi besleyeceğiz, birbirimizden büyük bir miktar öğreneceğiz” dedi.
Doğal olarak sezon öncesi konuşmalar şu anda Button’ın 1998’den beri McLaren’de olan Hamilton’a karşı nasıl dürüst olacağı üzerine yoğunlaşıyor.
Bu amaçla eşitliği sağlamak için McLaren, bugün her iki pilotun da denetiminde olan Hamilton, yarış teknisyeni Phil Prew ile birlikte üç ay boyunca sahne değişikliğini gerçekleştirdiğini duyurdu.
Düğme yılın başında McLaren’de resmen hayata başlamış olsa da, henüz Hamilton’ın hiçbir meseleyi öngöremediği halde birbirlerine çarpmaları gerekmiyor.
Hamilton Button’u ekledi: “Henüz onunla bir araya gelme şansım olmadı. Her ikisi de eğitimden uzaktık, ancak bu ayın ilerleyen aylarında bir araya gelecek ilk işimizi yapacağız ve eminim çok iyi geçeceğiz.
“Açıkçası, ikimiz de sağ ayakta sezon girmek istiyoruz ve takımımızı ileriye götürmek için beraber çalışacağız, fakat ikimiz de kazanmak istiyoruz.
İki iyi sürücü, aynı hedef doğrultusunda aynı yönde birlikte çalıştıklarında, iki sürücünün farklı yönlerde ilerlediği zamanki kadar hızlı iki kat daha ileri ittiriyorlar.
“Bu yüzden (Button’ın gelişini) takım için gerçek bir olumlu olarak görüyorum. İlk teste girmek ve ekibimize girmekten heyecan duyuyorum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.