Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gösterim için en iyi: Lakeside Hotel, Windermere

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:10

Description

“NICE ördek göleti!” Iki yaşındaki kızımızı soldu
Lily – Windermere’deki gölün gobsmacking güzellikleri ile karşı karşıya olduğunuzda olduğu kadar iyi bir yorumdur.
Bir gün önce karanlığa kavuştuktan sonra Lakeside Hotel’de doyurucu bir Cumbria kahvaltısı ile dalgalanan, pırıl pırıl sulara dair ilk bakışımızı gördük.
Windermere kıyılarında bulunan Lakeside özel olarak işletiliyor ve neden bu kadar yüksek oranlarda geri dönüş yapabildiğini görebilirsiniz.
Lakeside, lüks dokunuşların yanı sıra (geniş süitler, kükreyen yangınlar ve gerçekten profesyonel konuklar için sadece bir spa) güzel bir aile ortamına sahiptir.
Yemek saatlerinde boyama kitapları ve kalemler sunulmaktadır ve her sabah 11: 00’de göl kıyılarında belirli bir ördek besleme zamanı vardır – kızlarımız için kesin bir vurgulamak.

    Ayrıca çarpıcı manzaranın keyfini çıkarmak için mükemmel bir konuma sahipsiniz ve bisikletin kiralanması ve kapı önündeki bir tekne istasyonu ile salıncak almak için Alfred Wainwright olmak zorunda değilsiniz.
Leven Vadisi’nin pitoresk manzaralarını izleyen Lakeside ve Haverthwaite buharlı demiryolu teleferi tırmandık, Ambleside ve Bowness’in güzel köylerine gevşet tekne turu yaptık. Ellie, Daisy ve Lily’nin en sevdiğim kurmaca karakterleri büyülü Beatrix Potter Dünyası’nı keşfetti ve yakınlardaki Büyük Knott ormanlık arazisinde gezindi.
Son günümüzde gökyüzü açıldı – yakında Cumbria’ya çarpan yıkıcı sellerin öncüsü – ancak Göller Bölgesi, sağanak yağışları için iyi donanımlanmış ve göller akvaryumunda – merhametle otelin hemen karşısında – harikulade bir öğleden sonra geçirdik, nerelerde durduk, ağızlar agape, dalış ördekleri ve devasa yayın balığı, muhteşem su altı tünelinde şaşkınlıkla kafalarımıza yakın yüzerek yüzüyorlardı.

    Windermere, Londra’dan iki buçuk saatlik bir tren yolculuğu ile, demiryoluyla İngiltere’nin en doğal alanına ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, ancak Göller’nden en iyi şekilde yararlanmak için arabayla seyahat etmek.
Ekim ayında Keswick’ten geçen bir yolculuk sadece nefes kesicidir: göller cam gibi açıktır ve ağaçlar düşünülecek her renge girerler – sonbaharda New England’a kim ihtiyaç duyarlar?
The Lakeside Hotel’deki aile odaları, iki yetişkin için 370 £, oda kahvaltı dahil üç çocuğa mal olmaktadır. Www.lakesidehotel.co.uk sitesini ziyaret edebilir veya 01539 530001 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

    DİĞER BULUNAN GÖRÜŞLER
Isle of Skye: İskoç Highlands muhteşem manzarası sunmaktadır.
Her fırsatta, ancak Skye’in uzak köfteleri, tarihi broşlar, kaleler ve
Büyüleyici yosunla kaplı ağaçlar efsanenin eşyalarıdır. Bkz. Www.skye.co.uk
Porthcurno, Cornwall: Saf beyaz kumları ve mavi suları ister misiniz? Sen
Akdeniz’e gitmenize gerek yok. Bu pitoresk Cornish
Koy, hava ne olursa olsun çıplak manzaraya sahiptir. Adresindeki kitap biletleri
tiyatroya eklemek için açık hava Minack tiyatrosu. Bkz. Www.visitcornwall.com

    The Causeway Coastal Route: Sağlam engebeli güzellik için, Kuzey İrlanda
Azaltılmış sahil şeridi bir dünya atıcısıdır. Bkz. Www.discovernorthernireland.com

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.