Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Giderler: David Cameron, vergi mükellefini 40p Mint Aero çikolata için ücretlendirdi

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:45

Description

David Cameron, vergi mükellefi tarafından ödenen avukat masraflarına Maltesers, A Nane Aero, Galaxy ve Karamel bar da dahil olmak üzere tatlı muamele bedelini koydu.
Atıştırmalıklar, Bay Cameron’un milletvekilleri ve çalışanlarına yönelik ofis ekipmanı, malzeme ve hizmetleri için ödeme yapan idari ve ofis yardımı kapsamında talep edildi.
Hiçbir iddia, milletvekillerinin “kendi ana işyerinden uzakta çalışan stajyerlere, gönüllülere ya da daimi çalışanlara yemek ve geçim” için fatura düzenlemelerine izin verdiği için harcama kurallarını ortadan kaldırmaz.

    Gazetenin verdiği makbuzlar arasında, bir 40p Nane Aero ve 26 Mayıs’ta 1 Parlamento Sokağı ekinde Bellamy’nin Kafeteryasında ve “Veg 2,00 £” ile 45 Mayıs’ta Galaxy’de 28 Mayıs’ta satın alınan “Beef 3,80”.
29 Mayıs’ta Bay Cameron’un personeli tarafından 40 p paket Maltesers “Veg £ 1.70, Fransız kızartması 50p ve Sebzeler 45p” satın alındı.
Sebzeli ve sığır eti sandviçleri 17 ve 24 Haziran tarihleri ​​arasındaki gönüllüleri tarafından her biri bir başka Commons cafe’de 2 sterlin için satın alındı.
Seyahat masrafları, haftalık Londra Travelcards’ı £ 25.80, Westminster’deki Tory liderini karşılamak için Londra’nın güneyindeki Clapham’dan gelen £ 25.20 taksi ücretini içeriyordu.

    Bir Tory sözcüsü şöyle dedi: “Bütün bu iddialar, Muhafazakâr Parti web sitesinde yayınlandı ve kamuya açık bir meseleydi.
“Seçim yerinde bir gönüllünün sandviç, içki ve çikolata çubuğu gibi birkaç hafif öğle yemeği için toplam 18.30 sterlin ödendi.
“Taksi, toplu taşıma araçları bulunmadığı zaman çok erken bir saatte David ile birlikte olan kadının bir üyesi için” dedi.
TAHVAN: KAMERANI VERMEK İSTEDİĞİNİZ VERGİ ÇEKİRCİNİN ÇİKOLATA BARINA VARMIŞTIRMALI MI?

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.