Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gianfranco Zola, Robbie Keane için hareket ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:50

Description

Hammers’ın yeni sahipleri David Gold ve David Sullivan, Salı günü Sullivan’ın Essex’teki evinde müdür Gianfranco Zola ve yardımcı Steve Clarke ile birlik ekiplerini görüşmek üzere bir araya geldi.
Keane’nin sezon sonuna kadar ona kredi açması yönündeki soruşturmanın Spurs tarafından reddedildiği söylenirken, Zola’nın orta saha oyuncularıyla şişirilmiş ve kısa sürede takımına destek sağlamak için 8 milyon pound verildiğine inanılıyor ön. Kulüp, iki forvet ve bir defans oyuncusu listesini istediler.
Keane, erken hesaplamalarının dışında kalmış gibi gözükse de, kulübe teklif edilen çok sayıda oyuncuya elden çıkmak kolay bir iş olmayacak.
Salı günü aşırı denetimi ele geçiren Sullivan, kredi anlaşmalarının günün emri olacağını belirtti.
Bir tanesi, Sam Allardyce’nin hesaplamalarına girmek için çabalayan Blackburn’un Benni McCarthy’sidir, ancak yaklaşık 1,7 milyon avroluk kesim fiyatlı bir figür için kullanılabilir. Altın şunları söyledi: “Elde edilebilirse iyi bir satın alma olur. Bu bir olasılık, ancak mevcut olan tüm forvetler olasılıklar. ”

    Halihazırda Monaco’da bulunan Eidur Gudjohnsen, Zola’da Chelsea’deki günlerinden beri iyi bilinen bir isim ve aynı zamanda defans oyuncusu Alan Hutton da Spurs’ta düzenli olarak birinci takıma çıkmak için mücadele veriyor.
Sullivan, Zola’ya aktarma işini yaparken Salı günü Portsmouth’daki çatışma için yeni bir forvet arayıp çıkmayı ummadığını vurguladı ve yöneticisine istenmeyen oyuncular uygulamayacağını söyledi. Hem kendisi hem de Altın Zola ve Clarke’a tam destek veriyorlar.
“Gianfranco ve Steve’den çok etkilendim. Sullivan, bizimle çalışmak ve takımını daha iyi hale getirmek isteyen biriyle tanışmak harika “dedi.
“Yapabileceği bir tutumu var ama pragmatik bir yaklaşımla.

    “En az bir forvetle hızlı bir şekilde ve ikinci olarak pencerenin sonuna kadar ihtiyaç duyduğumuz konusunda anlaşmıştık.”
Sullivan ve Gold, Zola’nın en iyi yıldızları Matthew Upson, Scott Parker ve kaleci Robert Green de dahil olmak üzere Ocak ayından önce kimseyi satmaya gerek olmadığını açıkça belirtti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.