Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Geri Ödeme Teknesi: Su Tong

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:20

Description

Çin gümrükleri ve karakterleri, Tekrar İfade Edin Teknesinin tuhaf ve farklı olmasını sağlıyor. Hikaye, sıkı ve şefkatsız bir baba ile büyüyen bir genç olan Dongliang’ı anlatıyor.
Çin devriminden sonra nehirde süratle yürüdükleri birçok tekneden ikisi hayatlarını anlatıyor.
Bununla birlikte, kitabın kavraması hikaye ve karakterden daha fazlası üzerine kuruludur. Dil, onun hissi ve yapımı, nehir gibi okurun hayal gücüne akar.
Su Tong, Oscar’a aday gösterilen filmin ödüllü Raised the Red Lantern’ın yazarıdır.
Dongliang, şehit oğlu ve Yeraltı Partisi üyesi olarak cazibeli bir yaşam sürdüğü Ku Wenxuan’un oğludur. Soruşturma ekibi Ku’nun şehit oğlu olmadığına karar verdiği zaman her şey değişir.

    Hemen ayrıcalıkları geri çekiliyor. Ku asla bu kayıp kaybından kurtulmaz. Bütün hayatı, annesinin tarihteki yerindeki gururu üzerine odaklanmıştır.
Karısı Qiao Limin gururlu bir kadın. Güzel ve yetenekli bir aktris, kendisinden utanç duymayan bir kocasıyla kalmak için kendine çok fazla değer verir.
Yeteneğini ve güzelliklerini kan leğeniyle değiştirmişti ve boşanmaya karar vermek için hiçbir şey yapmadı.
Keyifsiz Dongliang, annesiyle kıyıda ya da Ku ile nehirde yaşam arasında seçim yapmak zorundadır.

    Nehri seçer ve onunla annesinin babasının cinsel kusurlarının her birini detaylandırdığı bir defter alır.
Ne gariptir ki, Qiao, sadakatsizliğini defterinde, sevgi hareketinden daha çok kaydetmekten daha çok zevk alır gibi görünüyor.
Nehirde yaşama, diğer gençlerle kıyıda durma ve tutku ve kişiliğin herhangi bir işaretini azaltmak için elinden geleni yapan bir baba, kesinlikle mutluluk için bir tarifi değildi. Sonra, nehirde ölümüne atlayan annesini arayan yetim bir kız olan Huixian ile tanışır.

    Ve böylece takıntılı bir aşk hikayesi başlar. Duyguyu tanımaksızın Dongliang, geri döndürülemez bir şekilde aşka düşer ve küçük yetim çiçekler bir güzelliğe dönüşürken duygularını da etkiler. Tekne insanlarıyla çalışmaktan daha heyecanlı bir gelecek bekliyor.
Bir propaganda grubu tarafından keşfedildi ve devrimci opera kırmızı Lantern’in kahramanını seçmek üzere seçildi. Kariyeri kalkar ve Dongliang geride kaldı.
Daha fazla çarpıklık, dönüş ve trajedi okurun dikkatini sonuna kadar korur. Yazı mükemmel, nehrin resimleri ve insanlarının unutulmaz kelime. Ve evet, mükemmel bir sinema filmi çekebilir.

    VERDİC 4/5
Doubleday, £ 12.99

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.