Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gang, tüm karavan hırsızlığının yarısını sorumlu tuttu

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:20

Description

Yıllık karavan hırsızlığı Charlie Ward, 27, Martin Ward, 21, John McDonagh, 31 ve Martin McDonagh (29), 2007’de 848’den 454’e düştü.
Aynı kötü isimlendirilmiş ailenin dört üyesi 970.000 £ çalınmış kervan, araba, motorhomes, nakit para, mücevher, çin ve kristal ile bulundu. Winchester Crown Court’ta yargılanan bir davanın ardından, 37 karavan dahil çalmak için komplo suçundan hüküm giymişlerdi.
Ardından Detektif Müfettişi Matt Davey, sigorta sektörünün ulusal karavan hırsızlıklarının tahliye edilmesiyle yüzde 47 oranında düştüğünü bildirdiğini açıkladı.
“Bu, ülke çapında işlenmiş suçlar, mağdurların yaşamları üzerinde ciddi ve uzun süreli bir etki yaratan suçlar için uzun süren ve karmaşık bir soruşturma oldu ve umarım bugünkü karar onların onlara biraz rahatlama imkânı sağlıyor” dedi. Mahkeme, bunun sadece kervanların çalınması değil, aynı zamanda insanların kişisel ve çoğunlukla değiştirilemez eşyalarının çalınması olduğunu duydu. Bu soruşturmanın bir parçası olarak £ 1 milyonluk mülke yakın bir kazanım sağlandı. ”

    Mahkeme, 2004 yılında Ward-McDonagh ailesinin İngiltere çapında yol ve otoyol servis istasyonlarından karavanlar çalmaya başladığını duydu.
Mart 2007’de Gloucester Elmbridge Mahkemesinde düzenlenen baskınla sonuçlanan 19 polis teşkilatı, çeteyi yakalama operasyonuna dahil oldu.
Bununla birlikte, hırsızlıklar devam etti ve Wiltshire Polisinden 120 subay, Ekim 2007’de Wilts Swindon yakınlarındaki Chiseldon Firs’daki ikinci bir siteye baskın düzenledi.
Tutuklanan toplam dokuz kadın ve erkek. Suçlu bulunan dört adam 3 Martta ceza nedeniyle gözaltında tutulurken, 26 Martina Ward ile birlikte sahtekârlık suçlamasıyla geri gönderildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.