Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Galce mesaj almıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 19:30

Description

Aslında, Magners tablosunu da görüyoruz.
İlk dokuzu sadece 10 puan kaplıyor ancak Galya taraflarının üçü alt yarısında bulunuyor ve bu umutsuz zaferden sonra bile Scarlets sadece Connacht’ın üzerinde.
Eğer Ospreys, Dragons ve Blues’ın altında kalırsa, bir sonraki sezonun Heineken Kupası’ndan dışlanmanın pratik ve mali sonuçları olacaktır, çünkü artık İtalyan tarafıyla oynanacak bir play-off yoktur.
Scarlets teknik direktörü Nigel Davies, “Bu ligde sadece üç Galce ekibi eleme tehlikesi var,” dedi. “Uzun vadede lig için iyi olacak ve antrenörler ve ömrü için değil, daha rekabetçi hale gelecektir.”
Rodney Parade’sindeki ragbi konusundaki en çok konuşulan standart, Galler RU genel müdürü Roger Lewis’in çeşitli şenlik iddiasını yalanladı. Ancak Papa, Kraliçe ve Canterbury Başpiskoposunun bir mesajı var, bu yüzden neden Roger?

    Galler’deki sonbahar serisinin Avustralya’nın Yeni Zelanda’ya karşı daha önce yaptıkları bir sakatlığı eklemesinden bu yana, bir propaganda tatbikatı olarak bile, sıfır objektifliği yüzünden şüpheli bir değeri vardır.
Bir başarı öyküsü varsa, Dragons’ın Cinderella’dan Prens Charming’e yükselişi. Ziyaretçilerinin Llanelli’nin dışında galip gelmediği halde, yüzde 100’lük bir ev sahibi league rekoru vardı. Scarlets’in kaygısı, tam geri Rhys Priestland tarafından yapılan ilk yarıyı denedikten sonra kendi yönteminin basitçe dükkanı kapatması şeklindeydi.
Davies, “eğer performansı kazanmazsan, fazla saymazsın” dedi. Fakat öyle olsa bile, açıkça eski Llanelli kulübünün anayasasına giren koşu rugby’inin doğrudan bir reddiydi.

    Deneme yaygın ezberliğin izole bir istisnasıydı ve aynı zamanda Scarlets’ın Dragons’ın orta saha savunmasının sürekli zayıflığını kullanabileceğini kolaylıkla simgeliyordu.
Stephen Jones, Jonathan Davies’e biraz yumuşak atıştan kaçmak için yeterli alan bırakan düz bir pas attı ve iyi zamanlanmış pasını dövmek için Ejderha olmadan Priestland’ten ayrıldı.
Bundan sonra ve özellikle de Jones, ikinci yarıda küçük bir omuzda yaralanma ile ayrıldıktan sonra, sahip oldukları şeyleri tutabilmeleri için topu Priestland kaltağına basmaktan başka yapmadı.
Bu penetrasyon başarısızlığı, Dragons’ın tipik bir özelliği idi ve o zamana kadar Shaun Connor cezaları ve gol atan golü dışında hiçbir şey yaratmayacakmış gibi görünüyordu.

    Ejderhalar – Kalemler: Connor (2). DG: Connor.
Scarlets – Deneyin: Priestland. Kalemler: S Jones (2), Priestland.dragons 9
Scarlets 14
Yazan Steve Bale

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.