Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

FTSE, Çin korkularına 92 ​​puan geriledi

  • Listed: 10 Ekim 2017 18:05

Description

ABD Merkez Bankası’ndaki kayıplar ve Morgan Stanley’den beklenenden düşük kazançlar bayilere ilham vermek için hiçbir şey yapmadı; ABD ev inşaatında beklenmedik bir düşüş ekşi havaya eklendi.
Çin’in banka kredileri konusundaki kısıtlamaların büyümeyi engelleyebileceği yönündeki endişeler de petrol ve maden stoklarını cezalandırdığından endişeler 92.3 puan düşüşle 5420.8 olarak kaydedildi.
EXPRESS PAYLAŞIMI: YATIRIMLARINIZI SON TARAFINDAN ALIN …
Wall Street’in Dow Jones Endüstri Ortalaması, daha önce Asya pazarlarına düştükten sonra erken ticarette neredeyse% 2 düşüş kaydetti.
Bununla birlikte, İngiltere Merkez Bankası toplantısına gelen tutanaklar, dondurucu havanın ve Ocak ayındaki KDV artışının etkisiyle enflasyonun düşünülenden daha yüksek olabileceği endişelerini ortaya çıkardı.

    İş başında daha hoş geldin haberi geldi; ancak neredeyse iki yılda ilk kez işsizlik oranının düştüğü ve iş arayanın yardım parası talep ettiğini gösteren kişi sayısı azdı.
Bu, İspanya ve Yunanistan’ın karışımı ekleyerek Euro bölgesi ülkeleriyle ilgili endişelerle poundu euro karşısında 1.15’in üzerine beş ayın en yüksek seviyesine gönderdi. Sterlin dolar karşısında 1.63’de büyük ölçüde değişmedi.
Dünün, bugün 834p’de 2.5p düşüşle olan Dairy Milk firması Cadbury’yi devralması önerisinde bulunulduktan sonra şirket cephesinde çok daha yavaş bir oturumdu.

    Geç satılıncaya kadar birçok ilaç şirketi, Massachusetts için Senato oyunda önerilen sağlık reformlarını başlattığı Cumhuriyet partisi için şok bir galibiyetin ardından günlerce yükseldi. GlaxoSmithKline bitti
1p düşüşle 1283.5p; AstraZeneca ise 14p düşüşle 3053.5p’ye düştü.
JP Morgan’daki analistlerden bir yükseltmeden sonra Shire, büyük uyuşturucu oyuncuları arasında şans daha iyi 32p ila 1261p veya 3% yükseldi.
Çin menşeli hammadde talebinde emtia stokları dalgalanıp düşüş yaşanacağına dair endişeler fries yönetim kuruluna madencilerin hakimdi. Footsie’nin en büyük menajeri Avrasya Doğal Kaynaklarıydı ve 64.5p azalarak 962.5p’ye veya% 6’ya düştü.

    İmparatorluk Tütünü, sigara üreticisinin eski temettü haline gelmesinden sonra büyük pay sahiplerinden biriydi, yani hissedarlar en son ödemeyi alamadı. Hisse senetleri 1995p’de 70p geriledi.
FTSE 250 pubs grubunda JD Wetherspoon, 0.790 puandan 463 pona geriledi. Grup, Ocak ayındaki büyük dondurmanın alkollü içeceklerin publarına girmesini engellediğini ve benzer satışlara yöneldiğini söyledi.
Kuyruklu yılda patlayan İngiliz Kesa Electricals, İngiltere satışlarının düşmesiyle ilgili endişeler ortasında 6.3 puan düşüşle 139.4 pona veya% 4’e düştü.
Singer’in dün yaptığı açıklamada, IG Group’un 21.5 puanlık artışla 394p veya% 6 seviyesine yükselen IG Group, ikinci sırada yer aldı.

    Footsie’nin en büyüğü Rentokil’in başlangıç ​​fiyatı 3.3 pona 119.9p, Shire 32p, 1261p, Cable

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.