Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ford ‘Fat’ yorumları için Firth’den özür diler

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:35

Description

Firth, Ford’un yönetmenlik denemesinde eşcinsel bir profesörü canlandırıyor ve çıplak vücudunun suda yüzen bir sahne için elbiselerini döker.
Ancak Ford, son röportajlarda Firth’i, filmin tanıtımını yapmak için Firth’ı rahatsız etmesinden korkuyordu, çünkü basına basarak, Bridget Jones’un günlüğüne aktörün kişisel bir eğiticiyi kiralamasını ve projeye üretim başlamadan önce şekil almasını nasıl tavsiye ettiğini açıkladı.
Film yapımcısı, tam olarak onun sözlerini hatırlayamadığını, ancak medyadaki yorumlarını okuduğu zaman dehşete düştüğünü itiraf ediyor.
Bu yüzden yıldıza ulaşmaya ve duygularına zarar verdiği için üzgün olduğunu söylemeye karar verdi.
Ford, “Korkunç, Colin’e bu konuda e-postayla gönderdim … çünkü basına söylediklerini çok dikkatli olmalısın Colin’e gönderilen e-postayla” Bazen hayatta biraz fazla künt olabilirim “dedi. Muhtemelen basına “Colin, şişman” demiştim – ama aslında bunu söylediğimi sanmıyorum! Bilmiyorum ve şimdi insanlar onu yakaladı! ”
Ama Firth, suç işlemediğini itiraf ediyor: “O (Ford) beni ‘bal’ terimleriyle yönetme eğiliminde; ‘Gerçekten harika görünüyorsun, ama her gün evine gelmek için bir eğitmen almak istiyorsan Bunun bedelini ödeyeceğim ve sorun yok. ‘ Bu senin şişman olduğun anlamına geliyor! ”
Fırtına cesaretinden dolayı mutluluk vericiydi: “Sanırım benim için bir iyilik yaptı, savaşta ağırlık çekimine son bir itiş yaptım, 40’lı yaşlarımın sonuna doğru geldim, bu muhtemelen oldukça yardımcı oldu.”
Ancak aktör spor salonuna gitmedi, WENN’ye “Sadece az yedim” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.