Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Fabio Capello, Englands Dünya Kupası çizmek ile tüm şansı yakalar

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:25

Description

Grubun Güney Afrika ismi A Grubu’na alındı ​​ve 24 dakika sonra FIFA’nın küçük sahalarının sonuncusu 24 dakika sonra toplandıysa, yeryüzündeki en büyük gösteriye geri sayım ciddi bir şekilde başlayabilirken, umut vaat beklenti 6:00 civarında heyecanlı bir beklentiye yol açtı.
İngiltere’nin Dünya Kupası isteklerinin görkemli bir gerçekliğe dayanıp dayanmadığını ya da başka bir şüphe uyandıran şaşkınlığa dönüşeceğini gösteren bir geri sayım.
İngiltere, C Grubu’nda ABD ile birlikte Belo Horizonte’nin aşağılanma 60. yıldönümünden 17 gün önce ve Çeçenistan’da Cezayir ve Slovenya’da çatışmalar yaşanırken, Capello daha fazla istemedi.
Bununla birlikte, Almanya, Sırbistan, Avustralya ve Gana’nın ikinci sıranın son 16’da beklemekle birlikte tarafı nakavt evrelerine geçtiğinde son derece zor olacak.

    Güney Afrika’ya geçişlerini kuşatan tartışmalara rağmen ortak bir sebeple bağlı olacak Fransa, çeyrek finallerde İngiltere’nin rakipleri olabilir ve Capello milletin her zamanki engeli aşar mı, Brezilya ya da Hollanda yarıda beklemek zorunda kalacaklar mı? -son.
Bir bomba taklidini takiben binanın çatısına yerleştirilen keskin nişancılar varken, kalabalık olaya kadar Cape Town Kongre Merkezi’nin dışında toplanmıştı.
Çekiliş sabahı yapılan son provada İngiltere, Fransa, Nijerya ve Avustralya’ya karşı üçüncü kez çekildi ancak çekiliş gerçek gerçekleştiğinde Capello’nun istediği buydu.

    Tim Howard, Clint Dempsey ve Jozy Altidore’da 12 Haziran’da Rustenburg’da tanıdık yüzleri övünen ABD’ye karşı bloklardan patlayarak İngiltere’nin kendi kaderini şekillendirmesi çok önemlidir ve hemen grubun sorumluluğunu üstlenmelidir.
“Dünyadaki en iyi oyuncuların hepsini gelecek yaz burada göreceğiz ve bu da bizi takım olarak bizim için harika bir meydan okuma haline getiriyor” diyen Capello, 2008 yılının Mayıs ayında Wembley’de ABD’yi 2-0 yendiği John Terry ve Steven Gerrard.
“İngiltere’nin yöneticisi iseniz, Dünya Kupasını kazanma amacınız olmalı. Önemli olan tek şey budur.
“Ve kazanmak istersen, oynamak zorunda kalırsan, orada kalmak ve diğer tüm büyük takımları yenmek zorundasın. Benim için çekilişte kimin önemi yok çünkü bu gerçek değişmeyecek. Burada bulunan en iyi takımların hepsini yenebilecek kadar iyi olduğumuzu göstermek zorundayız. ”

    Açılış zaferi, 18 Haziran Cuma günü Cape Town’daki Green Point arenasında Cezayir ile oynanacak maç için takımlar arasında ilk kez bir toplantı olacaktı.
Cezayir, final maçını Sudan’daki play-off oynamadan önce Mısır’ın Kahire’deki son vuruşu ile kaybetti. Ancak 12 grup oyunundan sadece 16 golü idare ettiler ve pek çok soruna neden olmazlar.
Aynı şekilde, İngiltere’nin 23 Haziran’da Port Elizabeth’te karşılaşacağı ve Frank Lampard ve Jermain Defoe’nun gollerini takiben 2-1 kazanarak Eylül ayının sonlarına doğru rahatça gönderilen Slovenya. Capello şimdi İngiltere’nin dünyayı yönetmesine yardım etme girişiminde hiçbir şeyi şansa bırakmayacaktır. Rustenburg’daki Royal Bafokeng kompleksinde tercih edilen Dünya Kupası ana kampındaki eğitim sahalarındaki ortamından duyduğu hoşnutsuzluğu kamuya açıkça artırarak, oyuncularının üzerinde uygulama yapmak için mümkün olan en iyi yüzeyleri akıllıca temin etmesini sağladı.

    İngiltere ayrıca, oyuncularının dünyanın dört bir yanından ekiplerin eserleriyle tanışmasını sağlamak için 3 Mart’ta Wembley’de bulunan Afrikalı muhalefet karşı bir dostluk görevlendirecek.
Capello, “Tesislerin harika bir turnuva için mükemmel olacağına ve burada yaşayan insanların futbolu sevmesi onun bir parçası olmak için daha da özelleşecektir” dedi.
“Hazırlık aşamasında en iyi takımlardan birçoğunu oynadık. İspanya’yı ve Brezilya’nın iyi olacağını biliyoruz. Şimdiye kadar oynadığımız tek takım Afrika tarafıdır, ancak muhtemelen Mart ayında yapmamız gereken bir şey. Haklı olduğumuzdan emin olacağız. Planım, Avusturya’da ilk maçımıza 10 gün öncesine kadar hazırlanacağımız.

    “Umarım iyi yapacağız ve ekibimize güvenim var. Turnuvadaki tüm takımları yenebileceğimizi biliyoruz, ancak yaralanmalar olursa çok daha zor hale gelecektir.
“Ama herkes için aynı, sadece benim için değil. Tüm yöneticilerin aynı hissi olacaktır. Her takımın Dünya Kupası’nda nasıl oynayacakları ve oynayabilecekleri konusunda çok önemli oyuncularımız var.
“Turnuvaya gittiğimizde İngiltere’nin en iyi oyuncuları bize uygun olacaklarını umuyoruz.”
Bir İtalyan dün gece Dünya Kupası’na geri döndü. Capello’nun burada olması şansı göz önüne alındığında, İngiltere’nin finale kalabileceğine olan inancı sarsılmayacaktı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.