Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ev fiyatları 200.000 poundun üzerine çıktı

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:45

Description

Topluluklar ve Yerel Yönetimler (CLG) ‘ye göre, İngiltere’deki ortalama evin maliyeti Kasım 2008’den% 0.6 daha fazla olan £ 200,454’tır.
Mülk piyasasının iyileşmeye devam etmesi nedeniyle, Haziran 2008’den bu yana yıllık konut fiyat enflasyonunun ilk kez olumlu geçti.
Ancak Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS) tarafından yapılan ayrı araştırmalar, arz ve talep arasındaki uçurumun daralması nedeniyle Aralık ayında yavaşlayan fiyatların oranını gösterdi.
RICS,% 30 daha fazla araştırmacı, düşüş görenlere göre Kasım ayında fiyatların% 35’ten daha fazla arttığını bildirdi.
Yavaşlamanın, Noel döneminde geleneksel mevsimlik durgunluğa ve arz ile talep arasındaki mevcut uyuşmazlığı gidermek üzere pazara çıkan ev sayısındaki artışa atfetti.
Son fiyat arttıkça ev sahipleri mülklerini satışa çıkarmak için cazip hale geldiğinden, daha fazla sayıda araştırmacı yedinci ayın koşuşturmasını düşündüğünden daha yeni talimatlar gördü.
Grup, arz taleplerini mal arzını aşmaya devam ederse de boşluklar daraldığını ve araştırmacıların yeni alıcılardan gelen sorgularda geçen Ocak ayından bu yana en düşük seviyede artış bildirdiğini belirtti.
Yüzde 13 daha fazla araştırmacı önümüzdeki üç ay boyunca düşüşe gideceklerini düşündüğünden daha fazla fiyat artışı beklemekle birlikte, Kasım ayında% 20’lik bir dengeden düşen satış seviyelerinin yalnızca% 6 artacağını düşünüyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.