Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Essien Chelsea için acı ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:55

Description

Orta saha oyuncusu Essien, Anglo’daki Afrika Uluslar Kupası’nda Gana ile yaptığı eğitimde yaşadığı hasarın boyutunu araştırmak için Chelsea’de hemen tarama ve testlerden geçecek.
Chelsea, Essien’i Cabinda’nın ilk kullanılabilirliğine getirmek için mücadele ediyordu, çünkü turnuvada daha fazla rol oynamayacağı açıkça belli oldu.
Essien’in yeni yaralanması Chelsea için büyük bir darbe ve en kötü senaryo ise, başlaması beklenen bir Dünya Kupası ile sezonunun bitip bitmesi olabilir. Yaralanmanın ciddiyetine bağlı olarak – Cuma gününe kadar bilinmemektedir – kulüp, değiştirme için transfer pazarına zorla sokulabilir.
Chelsea transfer penceresinde kimseyi imzalamayı planlamıştı, ancak Essien’in yaralanması uzun vadede değişebilirse. Roman orta saha oyuncusu Daniele De Rossi ve Bayern Münih’in yıldızı Bastian Schweinsteiger hedefleri.

    Essien, tedavisi için İngiltere’ye geri dönmeye kararlı olduğunu belirtti ancak önümüzdeki ay Chelsea Şampiyonlar Ligi’nde geçen 16 Mart’ta Jose Mourinho’nun Inter Milan aleyhinde yapılan çatışmayı özlüyordu.
** FLORAL MALOUDA: CHELSEA’NIN BORE ‘GÜNLERİ AŞIR **

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.