Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Erkekler neden kadınlarda bira gözlüğü ile geçit yapmak

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:10

Description

Özellikle ilk buluşmada, bir bardak şarap ya da diğer “girlie” içecekler yerine bira ya da lager alan bir kadından etkilendiler.
Ankete katılan erkeklere göre kadınları daha seksi, kendinden emin, eğlenceli ve bağımsız gözüküyor.
Sorgulananların dörtte biri, bir kızın ilk randevuda bira istediğinde bunu bir “açma” bulacağını itiraf etti.
Fakat hayal kırıklığına uğrayanlardır. Bira şirketi BitterSweet Partnership tarafından yaptırılan araştırmacılar, randevudayken 10 kadından sadece bir tanesinin bir lager ya da bira sipariş edeceğini buldu. Çoğu, diğer seçenekleri tercih eder çünkü içki içerken onları eril ve çirkin görünür kılar. Ankete göre, kadınların sadece yüzde altısı ilk buluşmada kendi içeceği olarak bira seçecek.

    Araştırmacılar İngiltere genelinde kadın içme alışkanlıkları hakkındaki düşüncelerini ve görüşlerini bildiren 2.000 kişiyi kınadılar.
Staffordshire merkezli bir içecek şirketi olan BitterSweet Partnership, kadınlara hitap eden bira geliştiriyor. Genel Müdür Kirsty Derry, “Biranın kadınlar için aspirational bir seçim haline geldiği günü sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. Endüstri, görmezden giden çok uzun kadınlara sahip – işimiz bu dengeyi düzeltmek.
“BitterSweet Ortaklığı burada, öncelikle kadınları dinlemek, bira ile ilgili birçok mitin ortadan kaldırılması, damak damlası ile akılda kalan ürünler geliştirilmesi ve onlar için alış ve içme deneyimlerinin değiştirilmesi”.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.