Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Erkek hastalara tacizden sonra osteopat kariyeri paçavralar halinde

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:05

Description

Inverness Şerif Gordon Fleetwood, Inverness Şerif Mahkemesi’nde yedi kez cinsel saldırı nedeniyle suçlu bulunan Inverness’teki 58 yaşındaki Keith Grieve, cinsel tacizkâr kayıtlarına geçirildi. Grieve suçlamaları reddetti ve onun rakip bir profesyonelin kan davasının kurbanı olduğunu iddia etti.
Şerif Fleetwood, kanıtlanmamış iki suçlamanın bulunmasına karşın, bir tanesi 15 günlük deneme süresince Kral tarafından düşürüldü.
Mahkeme, osteopatın genç futbolcularla çalışmasıyla ilgili endişeleri olan bir hasta tarafından polise nihai olarak nasıl başvurulduğunu duydu.
Bir kurban öne çıkınca bir dizi kişi takip etti. Duruşma, ilk iki ziyareti olaysız geçiren Bay Grieve’in uzun süredir geride yaralanmasına neden olan 59 yaşındaki bir işadamından duyuldu.

    Üçüncü ve son ziyaretinde tanık, sırt üstünde yalan söylediği sorulduğunu söyledi, bu da onu şaşkına çevirdi. Dedi ki: “Normalde zamanınızın yüzde 90’ı karnınıza, diğer yüzde 10’u yanınızda, ancak asla sırt üstü değildiniz.”
Ayrıca, önceki osteopatlar sırtüstü konsantre olduğu için Grieve bacaklarını ve uyluklarını masaj yaparken şaşırdı.
Şirket direktörü, Grieve tarafından “profesyonel olarak kırbaçlanmış” olduğu için rahatsız olduğunu söyledi. Mahkeme’ye şunları söyledi: “Hayatımda daha önce böyle bir şey görmemiştim. Kendimi rahatsız hissettim. “Adam, Grieve’in kendisine uygun olmayan bir şekilde dokunduğunu söyledi ve ekledi:” Muhtemelen bir hata olduğunu düşündüm.

    Sonra tekrar oldu ve “daha belirgin bir his ve daha güçlü” ve dokunduğu yol “cinsel” idi. Grieve aslen ilk başta içki takımlarını izinsiz bırakarak ve onları taciz ederek cinsel saldırı yapmakla suçlanıyordu.
Şerif Fleetwood Grieve’e şunları söyledi: “Bu suçların önemli bir cinsel içerik taşıdığını düşünüyorum. Rapor çağıracağım, çünkü 58 yaşında bir ilk suçlusunuz “. Cümle 25 Mart tarihine ertelendi. Davanın mahkemeye gelmesinden sonra Grieve işini kaybetti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.