Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ed Balls’un zorbalık karşıtı rap yıldızı ölüm tehditleri gönderdi

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:25

Description

Bay Balls, “siber zorbalığa” karşı bir hükümetin kampanyasını vurgulamak için, N-Dubz grubundan rap sanatçısı Dappy’nin yanısıra defalarca ortaya çıktı.
Ancak Bay Balls, mesajlar açıklandıktan sonra yıldızla bağlantılarını kesmek zorunda kaldı. Dappy’nin bir radyo programında alay ettiren bir kadına bir metin gönderdi: “Sizin kutunuz öldü.” Diğerleri küfürlerle boğulmuştu.
Bay Balls, gerçek adı Costas Dinos Contostavlos olan 22 yaşındaki yıldızı kınadı. Yetkilileri daha sonra Rapper Beatbullying kampanyasından kurtulduklarını açıkladı.
Bay Balls, “Bu metin mesajı tamamen kabul edilemezdi ve haklı olduğunu ancak özür dilemediğini ancak davranışları için hiçbir bahanenin olmadığını kabul etti. Her zorbalık şekli ortadan kaldırılmalıdır.

    “Birçok sanatçı Beatbulle ile çalışıyor çünkü zorbalığa karşı kampanyalar yapmak için nüfuzlarını gerçekten genç insanlarla kullanmak istiyorlar. Ancak bu, kendi davranışlarının doğru örneği oluşturmasını sağlamakla başlar. ”
Gerçek Eğitim Kampanyası’ndan Nick Seaton şunları söyledi: “Bu kişinin davranışları açıkça sorumsuzdu ve Bay Balls’ın kararına ilişkin soruları gündeme getirdi.”
Dappy, BBC Radio 1 şovuna gönderdiği bir mesaja karşılık olarak 22 yaşındaki Boston, Lincs’ten Chloe Moody’ye mesaj göndererek ona “aşağılık” ve “aptal bir şapkada küçük bir çocuk” olarak bahsetti.
Rapçi, numarasına bir not yazmış olduğu anlaşılmaktadır. Bir mesajda şunları yazdı: “Öleceksin, U, Chris Moyels şovunda N Dubz’a çok kötü bir mesaj gönderdi ve bu nedenle yalnız kalmayacağım!”

    Dappy, “Chloe’den özür dilerim. Ben, kızgın olduğum anları mesaj gönderdim, ancak bu davranışım için hiçbir mazeret değil. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.