Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Derbi maçından sonra tutuklanan hayranlar

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:00

Description

Erkekler, iki Premier League takımının Carling Kupası yarı finalinin ikinci etabında Old Trafford’da bir araya gelmesinden önce tutuklanmıştı.
Geçen haftanın ilk ayağında sahnelerin tekrarlanmasını önlemek amacıyla Çarşamba gecesi Manchester United’ın zemininde büyük bir polis varlığı meydana geldi ve bu da halkın sorun yaratanları belirlemesi için çağrıda bulundu.
Şimdiye kadar 29 kişi, ilk maçtan suçlu bulunduğu iddia edilen suçlardan tutuklandı – Şehir 2-1 kazandı. United’ın Çarşamba gecesi 3-1 kazanması, kendilerine 4-3 toplam kazandırdı.
Çarşamba akşamı yapılan bir maçın Manchester Büyükelçiliği’nden bir sözcüsü: “Cuma gecesi Manchester Times Derneği’nden polis memurları 11 tutuklandı, kamu düzeni, cezası ve cezai hasar gibi çeşitli suçlardan şüphelenilen 11 kişi tutuklandı.”
34, 17 ve 34 yaşlarındaki üç adam, beşinci kamu düzeni için tutuklanmış, 35 yaşındaki bir adam ceza davasında tutuklanmış, 44 yaşındaki bir adam kamu düzeni ve A sınıfı uyuşturucu madde bulundurması nedeniyle tutuklanmış, 35 yaşındaki bir adam sarhoş olduğu halde yere girmeye çalışmaktan tutuklandı ve 18 yaşındaki bir erkek hırsızlıktan tutuklandı.
Maç sırasında diğer iki adam stadyumda tutuklandı, biri futbol sahasına plastik bir şişe atıldıktan sonra tutuklandı. Diğer bir önceki maçta suçlarla bağlantılı olarak.
Şehir merkezinde iki kişi tutuklandı.
Genel Sekreter Yardımcısı Ian Hopkins şöyle dedi: “Taraftarların büyük çoğunluğu futbol için hatırlanabilecek güvenli bir akşam oldu ve emin olmak için oyun önündeki mesajlarımızı aldık.
“Gece tutuklamalarının azlığı, katılanların mükemmel çalışmalarının kanıtı ve hayranların büyük çoğunluğunun çok iyi davrandığına ve verdiği mesajları dinledikleri için akşam yapmalarına yardımcı olmak için onlara teşekkür etmek isterim. barışçıl yollarla geçin “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.