Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cowell, X Factor’u ABD’ye götürecek

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:30

Description

2004 yılında İngiltere’de X Factor’u ilk kez başlatan Cowell, önümüzdeki yıl Fox tarafından gösterilecek olan ABD sürümünde hem yapımcı hem de yargıç olarak görev yapacak.
Hem X Factor hem de American Idol yapmasının zor olacağını söyledi.
California, Pasadena’da Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin bir toplantısında konuşan Cowell, birkaç saat önce Kıdemli Fox yöneticileri ile anlaşma sağladığını söyledi.
Cowell, “Devam etmek için çok para teklif edildi. Ama bunun arkasında yatan sebep değildi, farklı bir şey yapmak istedim, yeni bir meydan okuma istedim” dedi.
Fox’un açıkladığı bir bildiride Cowell, “X Factor’un ABD sürümünün piyasaya sürülmesinden dolayı çok heyecanlandım ve Fox ile çalışmaktan çok memnunuz. harika takım ve hepimiz bu konuda çok heyecanlıyız “dedi.
Fox Broadcasting Company’deki Alternatif Eğlence Başkanı Mike Darnell, “Simon Cowell ile uzun yıllar çok başarılı bir ilişki yaşadık ve X Factor büyük bir başarı elde etti. ve 2011’de ABD’ye getirmek için sabırsızlanıyoruz “dedi.
FremantleMedia North America’nın CEO’su Cecile Frot-Coutaz, “X Factor, İngiltere ev pazarında ve küresel alanda benzeri görülmemiş bir başarıya imza attı: ABD’ye getirmekten dolayı heyecanlıyız ve bir başka eğlence franchise’ı pazar. ”
Yüksek dereceli İngiliz X Factor serisinin geçen yıl bitmesiyle birlikte Cowell, Los Angeles ve Las Vegas’daki gösterilerin sıraya konduğunu ve Afganistan ya da Kuzey Kore gibi ülkelerin sürümlerinin reddedilmemesi gerektiğini ima ettiğini belirtti ve ayrıca kendisinin de referandum tipi bir TV şovu başlatmayı düşündüm.
BBC’nin Newsnight’a gösterinin “Amerika’ya gideceğini” söyledi. “Dünyanın en büyük pazarında X Factor’u yaratmamak delilik olur” dedi. Diyerek şöyle devam etti: “Fakat İngiliz üreticileri ile gösteri yapacağız; umarım aynı – sizin de dediğiniz gibi – çılgınlık, öngörülemezlik, Amerikan pazarında onu kışkırtmam, asla yapmazdım.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.