Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Clarke’s Clarets, Portsmouth zaferi kadar sayılacak

  • Listed: 9 Ekim 2017 18:25

Description

Burnley savunmacısı, Pompey’in yönetime atılmak için ilk Premier League tarafı olmasından ötürü gözyaşları, öfke ve hayal kırıklığı Fratton Parkı’ndan koptu ve hayranlarını uzun zamandır yapmadığı beş harfli bir kelime – gülümseme yapmak için bir neden verdi.
Carlisle, gösteri öncesinde arkadaşların metinleriyle karşı karşıya kalmıştı ve korkunç hatası, Portsmouth’a hoş geldiniz galibiyet vererek Clarets’i damlasına bıraktı.
Dictionary Corner, John Utaka’ya kendi sahasında topu nasıl sunduğunu açıklamak için bir kelime bulmak için çabalıyordu ve sonra onu aşağı doğru çekti. Ve sonra bir spot-kick itti.
Brian Jensen, Jamie O’Hara’nın çaba harcamasına rağmen ilk önce kendisini kurtarmıştı, ancak Hasan Yebda ikinci kez cezalandırdı.
Pompey için rahatlama, geçici olmasına rağmen, avramlar sonrasında taraftarlar tarafından mobbed edilen Avram Grant menajeri.

    Onların dokuz puanı ceza kısıtlaması kaçınılmaz hale getiriyor. Yüksek Mahkemede görevden alma kararı alınmış olsalar dahi çekilip çekilmesinler, daha az kesin olurlar.
Sadece 21 ay önce, 200.000 Pompey taraftarları, FA Kupası galibiyetini takiben onları geri getirmek için sokaklara sırtüstü.
Her biri – işlerini kaybedecek personel ile birlikte – masum bir kurban, kulübün sahip olmadığı parayla kumar oynayan işadamları tarafından ihanet edildi.
Maliyetler ‘kemiğe kadar kesilecek’ uyarısı yapan yönetici Andrew Andronikou. İlk önce özel jet uçağı oldu, bu nedenle Pompey’in oyuncuları bütçe havayolu Flybe’ya 50 baş kafa uçağı bindi.
Pompey ironikti, oyuncuların maaşlarına katı bir sınırla bir kulübe gitti. Ancak Portsmouth oyuncuları Burnley taraftarlarına sadece turnuva açmak zorunda kaldıklarını düşünenlere şaşırdı.

    Danny Webber’in ofisi offside çıkmaktan uzak durmuştu, ancak Frederic Piquionne ev sahibesine döndüğünde inkar etmek değildi. Çılgınca kutlamak yerine, taraftarlarla sarılmak paylaştı.
Sevinç sadece altı dakika sürdü ve Dünya Kupası’nın satış ve kredi geri programı onaylanırsa atılabilecek umutları olan David James, kendisini şerefleyemedi.
İngiltere kaleci antrenörü Ray Clemence’in Martin’in patronunun lobuyla umutsuzca yakalandığını görmekten etkilenmeyeceklerini görünce izlemek.
Her iki taraf da o kadar açıktı ki titrek çatışma çıkardı. Pompey, sadece ödünç olmasına karşın bir tılsım olan O’Hara’nın direğe çarparak vurduğu ve Danny Fox’un ince engeli Webber’i reddettiğinde neredeyse galibinin başında kaldı.

    Steven Fletcher serbest başlığının tekrar çalmasını beş yarda görmeyi istemez ve bu da bittiğinde James üç ince kazandırıyor.
Sonra Carlisle, kameraların önünde geçen hafta kusursuz, tüm yanlış sebeplerden dolayı tekrar sahne aldı.
Ricardo Rocha ikinci bir rezervasyon için gönderilmiş olabilir, ancak bir kez olsun, Pompey için her şey yoluna girdi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.