Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cinayet sondası, gözlemciye göre

  • Listed: 8 Ekim 2017 03:25

Description

Subaylar, üç yaşındaki Harry ve Elise Donnison ailesiyle olan “sınırlı temas” ının devam eden bir incelemesinin, iki kişinin cesetlerinin 27 Ocakta bulunmasından önce şimdiki endişe konusu olmadığını buldu.
Ancak Sussex Polis, gönüllü olarak “Bağımsız Polis Şikayet Komisyonu (IPCC)” nın “tarafsızlık ve şeffaflık” konusunda genel soruşturmanın bu yönüne değindiklerini söyledi.
Annelerinden ayrılan çocuk babası Paul Donnison’ın emniyet konusunda polise endişelerini dile getirdikleri iddia edildi.
Sussex Polis, yaptığı açıklamada, “Geçen hafta Heathfield’da geçen hafta gerçekleşen olaylar, kamuoyunun ilgi alanına girdi ve medyada yoğun bir medyaya yöneldi. Bu kapsamın bir kısmı, özellikle Donnison ailesinin üyeleri ile polis arasında önceki temasların etrafında yapılan spekülasyonlar içeriyordu.
“Sussex Polisi, geçtiğimiz hafta 27 Ocak öncesinde aileyle olan sınırlı irtibatımıza tam bir inceleme başlattı ve şu anda bu konuyla ilgili herhangi bir sorun tespit edilmedi ancak alınan önlemlerin nesnelliğini ve şeffaflığını vurgulamak için bulundu. , genel soruşturmanın bu yönü, gönüllü olarak IPCC’ye gönderildi. ”
Çocuk annesi Cumartesi günü Lewes hakimi tarafından gözaltına alındı ​​ve 25-28 Ocak tarihleri ​​arasındaki cinayet suçlamasıyla orta güvenli bir psikiyatrik birime nakledildi.
43 yaşındaki Donnison, geçtiğimiz Çarşamba günü sıkıntılı bir ortamda yerel polis karakoluna katıldıktan sonra, cesetler polis tarafından bir otomobilin önyolunda, Doğu Sussex’teki Heathfield’daki eski aile evinin yakınında bulundu.
İlk ölüm sonrası muayene sonuçlarına göre, Harry ve Elise asfiksi nedeniyle öldüler ve bedenleri bulundu- ğu zaman 24 saatten az bir süredir ölmüşlerdi. Sussex Polis teşkilatının büyük suç kolundan dedektifler, ölüm nedenleri teyit edilmeden önümüzdeki günlerde toksikoloji testlerinin sonuçlarını beklemektedir.
Lightwater’ın Marshwood Yolu’ndaki eski Şehir görevlisi Donnison, 12 Şubat’ta Lewes Crown Court’ta yapılacak olan bir ön duruşmada görülecek.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.