Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Chris Evans Bolton’un fincan kravatına odaklanmaya hevesli

  • Listed: 9 Ekim 2017 19:00

Description

Evans antrenörü Steve Wigley’in yardım ettiği Evans, Gary Megson’ın görevden alınmasının ardından ilk kez takımdan sorumlu olacak ve Coca-Cola League Two Lincoln’la oynayacakları FA FA Cup üçüncü turunda oynayacak olan kravat, başlamak için ideal bir maç olacak gibi görünüyor.
Evans, “FA Kupası tüm futbolcular için sevecen olarak görülüyor, burada farklı değil” dedi. “Yaklaşımımızda profesyonel olacağız ve Lincoln’e hak ettikleri tüm saygıyı vereceğiz, Mümkün olduğunca az aksama olduğundan emin olmak için işimiz hakkında sessizce gitmek niyetindeyiz” dedi.
“İyi hazırlanacağız, böylece fincanda ilerleme fırsatı bulduk” dedi.
Bu arada Megson’ın geride bıraktığı insanlara övgü var.
Lig Yöneticileri Derneği vasıtasıyla yapılan açıklamada şunları söyledi: “Tabii ki, kulübün haberlerini almaktan üzgünüm ve en azından sözleşmemizi görme fırsatı bulamadıkça hayal kırıklığına uğradım.

    “Premier League seviyesinde yönetmekten büyük bir onur duydum ve büyük bir tarihe ve geleneğe sahip bir kulübü yönettiğim için gurur duyuyorum.
“Oyuncularımıza ve tüm çalışanlarımızın görev süresindeki çabalarından dolayı teşekkür ediyorum ve kulübe gelecekte de başarılar dilerim.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.