Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Celtic’in Tony Mowbray İsveç Markus Jonsson’u istiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:15

Description

Patron Tony Mowbray, hakemli Markus Jonsson’la etkileşime girerken Pazartesi günü kulübe katılan Jos Hooiveld’u yönetti.
Şimdi Jonsson, Hoops’un 28 yaşındaki sert temsilci ile yaptığı görüşmelerden sonra Glasgow’da merkez yarı Hooiveld ile bir araya gelebildi.
Stoke ve Hull, AIK’in lig ve kupayı ikiye katlamasına yardım ettikten sonra Bosman’da bulunan Jonsson’u da takip ediyor.
Bununla birlikte, Bhoys, İsveç’ten dört şampiyonluk alan bir adam için sağlam bir teklifle onların ilgisini takip edecektir.
Jonsson ayrıca bir spot-kick kral olarak ün kazandı ve onun Stockholm kıyafeti ile üç yıl içinde bir ceza cevapsız olmamıştı. Jonsson’un kalış süresini AIK ile uzatma seçeneği var, ancak yurt dışına taşınmayı tercih ediyor.

    Jonsson’un takım arkadaşları dün sezon öncesinde bir tura çıkıp Singapur’a geldiler, fakat esas olarak, savunma oyuncusu partinin parçası değildi.
Swede’ye yakın kaynaklar önümüzdeki günlerde kartlarda bir hareket olduğunu ve Celtic’in sürüş koltuğunda olduğunu belirtti.
Tam sıralı Andreas Hinkel, Hertha Berlin’den ilgi çeken patron Mowbray, oyunculardan çıkış kapısına giderseniz, seçenekleri kısa tutmadığından emin oluyor.
Gary Caldwell dün gece Celtic’i ve Middlesbrough’u eski patronu Gordon Strachan’ı 11 saat sonra Sn. Wigan Athletic’e çağırarak şaşkına çevirdi.

    Yukarıdaki savunan, Boro ile üç buçuk yıllık bir anlaşma yapmayı kabul etti ve bir tıbbi yardım istedi ancak Roberto Martinez devreye girdiğinde hepsi değişti.
Hoops üçlüsü Barry Robson, Willo Flood ve Chris Killen, Riverside Stadyumuna hareketler için devam ederken, defans oyuncusu Caldwell, Strachan’ı sersemletti.
27 yaşındaki Caldwell, Teesside’daki otelinden kontrole girdi ve daha önce Celtic’in fiyatını talep eden Wigan yetkilileri ile görüştü ve mega dört buçuk yıllık bir sözleşme imzaladı.
Teklif edilen transferin Caldwell / Robson bölümü için Boro ile 1,6 milyon avroluk bir ücret kararlaştırılmıştı, ancak Caldwell’in Martinez’le tartışmalara girmesi sırasında bunun yeniden müzakere edilmesi gerekiyordu.

    Strachan ile yeniden çalışma isteğine rağmen İskoçya uluslararası organizasyonunun mücadele şampiyonu Boro’ya katılmakla ilgili çekinceleri olduğu anlaşıldı.
Wigan Caldwell’e Premiership’e derhal bir yol önermişti ve açıkça, geri çevrilemeyecek kadar iyiydi.
Owen Coyle, Caldwell’i Burnley’ye götürmeye hevesliydi ve Reebok Stadyumu için kulüpten ayrılmış olmasına rağmen, Bolton’dan yeni masraflarına katılmak için Celticli bir adamın ilgisini çekmişti.
Bununla birlikte, Wigan kuyruk başkanına atladı ve dün gece oyuncu durdurmak için taşındı ve o şimdi Kurtlar Cumartesi Premier Ligi ziyaretinde bir başlangıç ​​için ayarlanır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.