Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Campbell: United büyük bir hareket olur

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:10

Description

35 yaşındaki eski Arsenal, Tottenham ve Portsmouth savunucusu, Sir Alex Ferguson’un tarafında bir dizi savunma yaralanması vurulduktan sonra Birleşmiş Milletler’e katılma olasılığı düşük bir aday olarak ortaya çıktı. Çarşamba günü yayınlanan bir gazete haberi, serbest aracı Campbell’e, yeni yılda kısa vadeli bir sözleşme yapması için kulübüyle birlikte eğitim alması için Birleşik Avrupa tarafından yaklaşılabileceğini iddia etti.
Bu sezon başlarında Notts İlçesinden ayrılışını takiben sporcu yeteneğini sürdürmek için Arsenal ile birlikte çalışan Campbell, ESPN Soccernet’e şunları söyledi: “Manchester United’dan resmen bir şey duymadım, ancak öneri geldi ve elbette olursa, benim için büyük bir hareket olur “dedi.
O ekledi: “Sadece beklemek ve doğru kanallardan bir çağrı gelip gelmediğini görmek zorunda kalacağım.
“Elbette Manchester United’da oynamayı çok isterdim, ancak tavuk saymıyorum, sadece ne olduğunu görmek için bekliyorum.
“Her zamanki gibi Arsenal’de antrenman yapıyorum ve İstenildiğinde Manchester United’da eğitilecektim.”
Campbell, Coca-Cola League Two promosyonu umut vericileri olan County ile sözleşme anlaşmazlığını sona erdikten sonra oynadığı kariyerine bu ay başında başlamakta serbesttir.
Campbell, futbol direktörü ve İngiltere eski patronu Sven-Goran Eriksson tarafından kulübe tırnak çekildikten sonra Ağustos ayında Meadow Lane’de imzalandı ancak savunmacı, karşılıklı rızayla “tek oyun” ile karlı beş yıllık bir anlaşma yaptı.
Campbell ile United’ı birbirine bağlamak, Ferguson’un Wolfsburg’u 3-1 kazanması için Salı gecesi Almanya’da sekiz savunma oyuncusu eksikliği gerekçesiyle yeterince akla yatkın.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.