Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Boris polis başkanını terk edecek

  • Listed: 11 Ekim 2017 02:20

Description

Londra’daki Belediye Sarayı’nda konuşan Johnson, Metropolitan Police Authority (MPA) başkan yardımcısı belediye başkan yardımcısı Kit Malthouse için yola çıkmak için yerinde durmayı önerdiğini söyledi.
“BKA’ya gelen değişiklikler ışığında, devam etmekte olan reformlar göz önüne alındığında, MPA başkanını değiştirirsek iyi bir şey olur ve durmam önerilir” dedi. .
“Metropolitan Polis Teşkilatının harika bir iş çıkardığına ve bu suçun aşağı ineceğine çok sevindim” dedi.
“Komiserle (Sir Paul Stephenson) ilişkilerimin her zamanki kadar güçlü ve sağlam olduğunu söyleyerek sizi temin ederim ve MPA üyelerine güvenebilirim.”
Tory politikacı, Sir Ian Blair’i komisyon üyesi olarak atandıktan sonra Ekim 2008’de MPA’nın kontrolünü eline aldı.
Polis için belediye başkan yardımcısı olan Malthouse şu anda MPA’nın başkan yardımcısı, son iki yıldır yaptığı bir yazı. Mr Johnson, MPA başkan yardımcısı olarak yaptığı “birinci oran” rekoruna övgüde bulundu.
Bir bildiri şöyleydi: “Artık MPA’nın günlük operasyonunu izlememekle birlikte, belediye başkanı, komisyon üyesi ve üst düzey personeli ile iki haftada bir görüşmeler yapmak ve sistematik bir ziyaret programına girmek gibi her zamankinden daha fazla katılacak. başkentte suç işlemek için, doğrudan etkilenen insanlara ve yerdeki görevlilere sesleniyor. ”
Liberal Demokrat Londra Meclisi polis sözcüsü ve MPA üyesi Dee Doocey, Bay Johnson’un MPA başkanı olarak görevden alınması yönündeki açıklamasını memnuniyetle karşıladı: “Belediye başkanı bu inanılmaz derecede önemli bir görevin başında olmadığı için bu hoş karşılanıyor.
Ancak Londra Meclisi Yeşiller Partisi üyesi Jenny Jones, MPA üyesi olarak Sayın Johnson’u seçim sözü “küfürmek “le suçladı:” Belediye Başkanı, seçim manifestosunda Londra’daki kişilere, şahsen polis otoritesinden sorumlu olmak için açık bir taahhütte bulundu. Artık sözcüğüne geri döndü, hem Belediye Başkanı hem de MPA başkanı olmanın bir kişinin düzgün yapamayacak kadar çok olduğunu fark etti. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.