Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bolton geçişinin eşiğinde Coyle

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:55

Description

Coyle, geçtiğimiz hafta Gary Megson’un görevden alınmasının ardından Bolton’un en büyük hedefi haline geldi ve Pazartesi günü Wanderers ile konuşma izni aldı. Burnley daha sonra 43 yaşındaki biriyle, Pazartesi gecesi onunla kalmaya ikna etmek için bir araya geldi ancak başarılı olmamış görünüyor.
Salı günü Burnley tarafından yapılan açıklamada “Owen Coyle, bugün Burnley Futbol Kulübü’nden ayrılma ve Bolton Wanderers Futbol Klübüne katılma arzusunu tekrar teyit etti.”
“Burnley Futbol Kulübü, iki taraf arasındaki tazminatın henüz kabul edilmemesi nedeniyle Bolton Wanderers Futbol Kulübü ile tartışmalara başlayacak ve şu an başka yorum yapılmayacak” dedi.
Doğu Lancashire kıyafetlerinin Barclays Premier Lig’e yönlendiren adam için yaklaşık 3 milyon £ tazminat istiyor olduğu düşünülüyor.
Bolton da durumu değerlendirmeye devam ediyor ve Salı gecesi hiçbir gelişme beklenmiyor, özellikle kar tarafından şiddetle engellenmiş olan kuzeybatıdaki seyahatler.
Coyle, yönetim dişlerini Falkirk ve St Johnstone sınırının kuzeyinden kesip Kasım 2007’de Burnley’e devraldı. İrlanda’nın eski İrlanda Cumhuriyeti, ilginç bir şekilde Bolton tarafından Clarets’e önerildi.
Coyle 1990’ların ortalarında Burnden Park’ta popüler bir oyuncuydu fakat Megson Ekim 2007’de Sammy Lee’yi seçmek için atandığında Trotterlar tarafından göz ardı edildi. Burnley tarafı fincan yarışmalarına etkilendim ve sonra kazandığında İngiltere’de iyi bir şöhrete sahip oldu. 33 yıllık bir yokluğun ardından en iyi uçuşa yükseliş – play-off’lar yoluyla.
Tazminat kabul edildikten sonra Bolton’un Reebok Stadı’ndaki atanmasını onaylaması bekleniyor. Dikkat, daha sonra Coyle’un halefi olan Türf Moor’daki kimliğine dönecektir.
Burnley’nin yönetici olmayan Championship komşularından Preston’da oynamak için favorilerden biri olan eski Peterborough patronu Darren Ferguson hemen hesaba katılır. Eski bir Burnley oyuncusu olan Manchester United müdür yardımcısı Mike Phelan, işsiz olan Alan Curbishley, Gareth Southgate ve Steve Coppell ile de bağlantı kurdu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.