Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Benitez ekiple durmaya hazırlandı

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:55

Description

Kulüp, Sunderland forvet Kenwyne Jones için bir kredi anlaşması ile bağlantılı olarak tekrar Pazartesi günü, Black Cats öneri reddetti hızlı olmasına rağmen. Atletico Madrid orta saha oyuncusu Maxi Rodriguez’i geçen hafta getiren Benitez yine de bir tur daha arıyor.
“Bu transfer penceresinde daha fazla şey yapabilir miyiz göreceğiz” diyen İspanyol, kulübün mali kısıtlamaları tarafından engellendi, bu da harcayacak kadar parası olmadığını gösteriyor.
“Eğer bir sonraki meydan okumada birlikte yapamayacak olursak, iyi bir ekibe, iyi bir takıma sahibiz ve insanların düşündüğü kadar kötü değil.
“İnsanlar Torres gibi iki forvete ihtiyacımız olduğunu söylediklerinde” Tamam, bu forvet oyuncuları nerede ve onlara ne kadar ödeyebilirsin? ”
Bir olayda Liverpool’un sıkıntılarını gidermek zordur ancak Barclays Premier Lig’de dördüncü olmak üzere Çarşamba günü Anfield’da Tottenham’ı yenmek ihtimaliyle karşı karşıya kalacakları haftasonu Stoke’u dövdükleri zaman zordu.
Her ne kadar çatlaklara pek az kağıt dökülmesine rağmen önümüzdeki birkaç hafta boyunca sakatlanan trio Fernando Torres, Steven Gerrard ve Yossi Benayoun’un servisleri olmadan mevsimi nasıl kurtardığına dair Benitez’e biraz nefes alanını verecekti.
Liverpool’un yöneticisi, “Futbolda her hafta değişebilir ve bir ya da iki sonuçla her şey farklı olabilir” dedi.
“Arsenal buraya (13 Aralık) geldiğinde insanlar baskılar altında olduklarını söyledi ancak kazandılar, iki hafta sonra da yarışmacı olduklarını ve ünvan kazanabileceklerini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.