Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Başbakan, ‘darbe’ teklifinden sonra Kabin ile görüştü

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:00

Description

İyi huylu bir Bay Brown, putsch’u “çay fincanıtayken fırtına” olarak güldü ancak üst düzey meslektaşları arasında hoşlandığı destek üzerine yoğun spekülasyonları yeniledi.
Bazıları komplo haberlerine verdikleri yavaş yanıt ve hemen sonrasında Başbakan’a verdikleri desteği tereddütsüz ifadeler karşısında eleştirdiler.
Pek çok kişi tarafından potansiyel bir halef olarak görülen Dışişleri Sekreteri David Miliband, Çarşamba günü Brown Brown’un liderliğinin tehdidi altındaki haberlerin yayınlanmasından yaklaşık yedi saat sonra desteğini ilan eden son kişi oldu.
BBC, eski bakanlardan Geoff Hoon ve Patricia Hewitt önderliğindeki isyana destek olmakla suçladığı raporunu reddeden altı bakandan biri oldu.
Haftalık düzenli toplantı, daha sonra hava nedeniyle iptal edilen Güney Batı’nın planlanan bir bölgesel turuna denk gelmek üzere Salı günü ertelendi.
Bay Hoon, Nottinghamshire seçim bölgelerindeki İşçi Milletvekilleri ve arkadaşlarının Brown Brown’un liderliğinde gizli bir oy vermeye zorlamak için yerel parti patronlarıyla yüzleştiği gibi geliyor.
Eylemciler, Ashfield Bölge Meclisinin lideri John Knight tarafından onun katılımıyla “şok ve hayal kırıklığına uğramak” üzere söylenir ve “ilgili sorular” ortaya koymaya heveslidir.
Sayın Miliband, o zamandan beri bakanların Bay Brown’u kaldırma girişiminde bulunmadığında ısrar ettiği için PM’ye olan desteğini artırdı.
Ve Adalet Sekreteri Jack Straw, Bay Brown’a karşı savaşa hazır olacağı iddiasını reddetti ve meslektaşların komplo hakkında herhangi bir ipucu olmadığını söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.