Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Başarısız olan ilkokullara kıyasla eylem

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:50

Description

Hareket, yeni lig tablolarından sonra İngiltere genelinde 1.400’den fazla okulun, İngilizce ve matematik ulusal müfredat testlerinde 4. Seviyeye erişen öğrencilerin% 55’inin Hükümet’in “kat hedefi” ne ulaşamamış olduğunu ortaya koymasının ardından geldi.
Okul Sekreteri Ed Balls, İngilizlerin her yerel yönetimine Mart ayı sonuna kadar ilköğretim okullarını iyileştirmek için bir eylem planı hazırlamalarını istemekte olduğunu yazdığını açıkladı.
Ancak, 12 yerel yönetimin her birinde, “birkaç yıl” için yüzde 55’lik hedefi karşılamayan, dört ya da daha fazla olduğu anlaşılan ilkel planların% 15’ine sahip olan ve planlarını istemek üzere ayrı mektuplar yazdı. önümüzdeki ayın sonuna kadar gönderilecek.
Bay Balls ilgili planları görmek için beklediklerini söyleyerek söz konusu 12 yerel yetkiliyi isimlendirmeyi reddetti.
Bu yılın lig tabloları, Nottingham, Southampton, Medway Kasabaları ve Hackney şehri Haringey’in en kötü performans gösteren yetkililer arasında yer aldığını gösteriyor.
Balls 12 yerel yetkiliye gönderdiği mektupta şunları söyledi: “Bu hafta yayınlanan 2009 sonuçlarına ilişkin analizimiz, otoritenizin birkaç yıldır taban hedefinin altında seyrettiği ilkokullardan birine sahip olduğunu gösteriyor.
“Düşük başarı oranının ısrarcı olması ve bu okullarda ilerleme kaydedilmemesinden endişe duyuyorum.
“Bir yıldan daha uzun bir süredir hiçbir okulun yere düşmediği okulların en azından kendilerinki gibi ciddi zorluklarla karşı karşıya kaldıkları çok sayıda makam var” dedi.
Planların, orta öğretim okulları için tartışmalı Ulusal Mücadele programının yankıları var. Yaklaşık iki yıl önce duyurulan bu girişim, İngilizce ve matematik de dahil olmak üzere, GCSE’de beş A * -C notu elde eden öğrencilerin% 30’dan azına sahip yaklaşık 600 okul üzerinde yoğunlaştı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.