Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Baltacha sürprizi kazanmayı bıraktı

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:20

Description

Baltacha, ikinci tur maçı 6-2 7-5’le bir saat 34 dakika içinde kazanmak için 50’den fazla yerden sıralama farkına meydan okudu.
26 yaşındaki ödüllü kazanması, 2005’deki Melbourne Park’taki son 32’ye ve 2002’deki Wimbledon ‘daki ilerlemeden sonra kariyerinde üçüncü kez büyük bir slamın üçüncü turunda oynayacağı anlamına geliyor.
Kariyerinin ilk 50 rakibine karşı dördüncü galibiyetini de aldı ve bu ayın başlarında 83’e yükselerek ilk kez büyük bir slam’a girdi – zaferi kazandı. 35 kazanan arasında.
Ancak sekizinci seri Jelena Jankoviç’in Katie O’Brien’ın Avustralya Açık kampanyasını düz setlerle bitirmesiyle İngiltere’nin diğer umutları öldü.
Hull doğumlu 23 yaşındaki oyuncu, Salı günü Patricia Mayr’ı mağlup ederken kariyeri boyunca ikinci kez büyük bir forma kavuştu ancak 6-2 6-2’lik skorla bir adım daha ileri gitmedi. 42 zorlanmamış hata pahalıya maloluyor.
Jankoviç, ilk sette O’Brien’in açılış servis oyununu 3-0 önde geçti.
Oyunlar, daha sonra yedi ikiden fazla O’Brien’in seti kabul etmesi için tekrar kırıldıktan sonra 5-2’ye kadar görev yapmaya başladı.
O’Brien, Jankoviç, backhand çapraz mahkeme şampiyonu atmak için kısa bir topa vurmadan önce uzatılmış oyunda dört set değerinden kurtarmaya çalışıyordu.
İkinci setin dördüncü maçında O’Brien’den gelen çifte bir hata, Jankoviç’e sevdirmek için bir ara verdi ve Sırp bir saat 14 dakika içinde kazanma avantajından feragat etmedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.