Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Avram Grant ilk kazandığını fark etti

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:30

Description

PORTSMOUTH, yeni yönetici Avram Grant’in ilk galibiyetini kazandığı için Premier League puanlarını çift rakamlara çevirdi.
Ancak nihai düdük çalarak sahneye yürüdüğünün, ne kadar sevindirici ya da rahatlayıp rahatlamadığını bilmek zordu, sanki Pompey şampiyon olmuştu sanki.
O kirişli: “Özellikle defalarca kazanamayacak bir takımla kazanmak iyi bir duygu. Bir hafta boyunca üç puan almak iyiydi. Puanların üstesinden geldik çünkü masanın altındaydık, bu yüzden onları mutlu etti. ”
Burnley’nin çekingen rekoru, en azından kampanyalarındaki ikinci noktalarını yolculuklarına çekmek için bol şansları olsa da devam etti. 24 saat önce kulüp yöneticileri ve PFA temsilcileri ile oyuncuların ücretlerini ödemekteki gecikmeyi gidermek için görüşmeler yapan Hermann Hreidarsson, dikkatini oyun alanındaki konularda çok etkiledi.

    65. dakikalık bir golle çıkmaza girdi ve Aruna Dindane, ikinci yarıda şaşkınan ilk yarı ceza müdafaası yaptı. Burnley müdürü Owen Coyle, “Oluşturduğumuz şansı değiştirmediğimiz için ağır bir bedel ödedik. Eğer kendimizi ön plana koyabilirsek, galiba kazanacağız.
“İyi oynamaya devam edemeyiz ve hiçbir şey elde edemeyiz, bu hayal kırıklığı yaratıyordu. Maça hakim olduk ve defalarca oymalar yaptık ama açıkçası bu sonuç Portsmouth’a büyük bir avantaj sağlıyor. “Wade Elliott’un sağ taraftaki erken molaları Portsmouth’un savunma problemlerine neden oldu. Bir koşu Burnley’i 17 dakika daha kolay açtı. Topu geri çeken Steve Fletcher, Tal Ben Haim’i geçerek kaleci Asmir Begovic’e düz vuruşla topu direk geçti.

    Elliott, Pompey 32. dakikada penaltılarını kazandığında kötü adamı yargılamak için şanssızdı.
Hakem Phil Dowd, herhangi bir temas olmasa bile Hreidarsson’a bir meydan okumak için girmeye çalışırken oldukça başarılıydı. Neyse ki Burnley için Dindane’in gol önündeki eksiklikleri yine acımasızca açığa vuruldu.
Onun zayıf spot-kicki Brian Jensen tarafından uzaklaştırıldı ve takip takımı çok zayıftı.
Kalecinin ikinci kaydını neredeyse yarı yarıya yavaşladı. Burnley tekrar mola sonrasında açıcıya yaklaştı, Andre Bikey’nin güçlü şutörü Begovic’in barında kısmen savruldu.

    Pompey nihayetinde ödülünü getiren değerli bir saldırı başlattı. Dindane ve Kevin-Prince Boateng, birikimde yer aldı ancak alt Kanu’nun dokunaklı dokunuşu Hreidarsson’u Jensen karşısında ve sol köşeye doğru atmak için serbest bıraktı. Grant şunları söyledi: “Kanu akıllı bir oyuncu ve ondan bir hamle oyunu değiştirebilir.”
Sonra şaka yaptı: “Ancak şimdi 55 yaşına girmedi.” Dindane, 84. dakikada ceza tatbikatı yaptı ve başlığı Hreidarsson’ın iyi çalışmalarının ardından netin çatısına indirdi. Jamie O’Hara.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.