Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Austin Healey: En iyi altı albümüm

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:10

Description

O, Strictly Come Dancing The Live Tour’da bugün başladı. Daha fazla bilgi için www.strictlycomedancinglive.com adresini ziyaret edin.
Spandau Balesi: Doğru
(Chrysalis)
Bu, şimdiye kadar aldığım ilk albüm oldu. Spandau Ballet’in hayranı değilim ama ucuza gidiyordu. Dedi ki, Altın ve Gerçek gibi bazı harika izler var. Yine de, bu listeye koymam lazım; İlk albümün ilk öpücüğüne benziyor, değil mi?
Deacon Blue: Raintown
(Columbia)
Benim 21’inci doğum günüm için bir CD çalar var ama o sırada sadece bir CD’ye sahipti, bu yüzden çok oyun oynamıştır. Çatlayan bir albüm, en sevdiğim şarkılarından biri olan Haysiyet. CD çalınmış o kadar çok oynamışımdır.

    Kraliçe: En Büyük Mutlak
(Parlophone)
En sevdiğim gruplardan biri tarafından, kitabımdaki tüm zamanların en büyük albümü; Ne yazık ki ben şimdiye kadar Queen’in canlı performansını görmek için çok gençtim. Bohemian Rhapsody gibi klasiklerle doludur. Bir albümün mutlak bir dokunuşu.
Janet Jackson: Kadife Halat
(Bakire)
Birlikte albümde eşim ve ben iyi anlaşma yaptık. Dahası, ilk dansımızı düğünümüzdeki parçalarından birine ekledik, Together Again, o zaman çok iyi dans etmedi.

    INXS: Tekme
(Atlantik)
Bu albümde Need You Tonight gibi bazı klasik klasikler yapan başka bir grup. Bunu arabada oynamayı sevmiyorum çünkü muhtemelen beni çok hızlı sürmeye zorluyor.
Rocky (Orijinal Sinema)
(EMİ)
Rocky tema melodisi olan Gonna Fly Now’ı bu albüme seviyorum. Bu her sporcu için bir zorunluluktur ve her zaman bir maçtan önce beni kovdu. Her sporcunun bundan en az bir parça indirdiğini garanti ediyorum.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.