Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Anderson’un yüksek umutları var

  • Listed: 2 Ekim 2017 19:05

Description

England’ın Twenty20 kriketindeki tecrübesizliği Çiçek tarafından gösterildi ve turnuvaya “under-cooked” olduklarını iddia etti. İngiltere, geçen yıldan bu yana sadece dört Twenty20 milletvekili yaptı ve sadece beş oyuncu – Kevin Pietersen, Paul Collingwood, Eoin Morgan, Michael Lumb ve Ravi Bopara – Hindistan Premier League’de Twenty 20 kriket oynuyorlardı.
Ancak Anderson Çiçek’in değerlendirmesine katılmıyor ve İngiltere’nin başarı şansını iyimser görerek şöyle dedi: “Ben böyle görmüyorum. Son bir kaç aydır oynayan IPL’de erkekler vardı. ”
“Twenty20 kriket oynadığımız yakın tarihli bir Dubai turumuz oldu.Ayrıca ekip olarak yerleşmek için birkaç ısınma oyunu aldık ve turnuvayı nasıl kazanacağımızı nasıl çalıştıracağımızı yaptık. .
“Başka kimseler kadar oynamıyoruz ve oyunu biraz zorlaştırıyor ama biz bir araya geldiğimizde tıklamalıyız ve başlangıçtan itibaren gerçekten iyi oynuyoruz.
“Her turnuvaya galibiyetimizi kazanmak ve kazanmak istiyoruz diyerek giriyoruz, harika bir şansımız var Dubai’ye iyi bir turumuz ve Bangladeş’teki iyi bir günlük serilerimiz vardı, bu nedenle bu turun başlarında birlikte gelebilirsek , Neden devam edip kazanamayacağımıza dair hiçbir neden görmüyorum. ”
Anderson, turnuvaya katılmak için iki LV = County Championship oyunu oynadı ve diz probleminden etkilenmedi ve İngiltere’nin bu yılın başlarında Bangladeş’e olan yolculuğunu kaçırdı.
Warwickshire aleyhine açılan şampiyona maçındaki görüntüsü, Ocak ayında İngiltere’nin Güney Afrika turnesine döndükten sonraki ilk rekabet eylemiydi ve ilk maçında Lancashire’a neredeyse bir yıl geçti.
Anderson, “Bazı kriketlere geri dönmek güzeldi,” dedi. “Dizimi sağa almaya çalışırken biraz ara verdim, Lancashire için birkaç oyun oynadım ve gerçekten iyi geçti.
“Hepsi, kemerimin altına bir miktar kazandırmak ve dizimi tekrar bowlinge ayak uydurabildiğinden emin olmak için test etmekti.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.