Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Amy Williams iskelet bobunda yarışmaktan heyecanlı

  • Listed: 11 Ekim 2017 09:30

Description

O, neşeyle “benim için kesinlikle değil” diye hatırlıyordu, ya da diye düşündü. Yedi yıl boyunca, bankada etkileyici bir deneyim ve başarı elde ederek, Whistler, Vancouver’daki spor dalında en hızlı ve en hızlı çalışmanın üstünde durmayı ve Kış Olimpiyatları şöleni için ateş almayı bekleyemiyor.
Onun önünden yaklaşık bir mil buz altında olacak, 64 saniyede 85 mph’de 500 ft düşecek ve yeterince korkunç geliyor. Ancak, bu kez alt kısımda gözyaşı varsa, işlerin oldukça iyi gittiği anlamına gelecektir.
Ocak Üniversitesi’nde Bath’ın üniversitesinde trenle çalışan 27 yaşındaki Williams, son seçime kadar bir felaketin önüne geçmek için Kanada’daki ikinci kadın iskelet yuvasını Torino 2006 gümüş madalya uzmanı Shelley Rudman’ın arkasına götürecek.
Yan yana daha iyi bir açıklama olabilir, buzda kazınmış net bir püskürtme düzeni yok, iki kadın arasındaki boşluklar ihmal edilebilir – Rudman dünyada ikinci, Williams da dördüncü sırada – ve her ikisi de podyumu yapabileceklerine inanarak gidiyorlar.

    Verilen bir gerçek ki, Rudman’ın ardında Torino seçimi konusunda çok az şey kaçırmış olan Williams, yurttaşını levrekinden vurmaktan başka hiçbir şey istemiyor.
Ancak, sağlıklı bir rekabetçi rekabete ek olarak takım arkadaşları olarak kendi kiti üzerinde aynı bayrağı taşıyacakları gibi şüpheler de vardır, takımda büyük bir anlam ifade etmemekte veya arkadaş oldukları gerekçesiyle bulunmamaktadır.
Rudman, İngiliz ekibin geri kalanından kocası ve kaykay kaynağı Kristan Bromley ve genç kızı ile ayrı seyahat ediyor – belki de ilgili lojistik göz önüne alındığında anlaşılabilir. Ancak bu ayrım ince bir bölünme çizgisi oluşturduysa, ekipman konusu açıkça daha kasıtlı olarak bölücüdür.

    İskelette, çelik raylar belki de en önemli ekipman parçası – örneğin Almanya, en hızlı tasarımı üretmek için çok miktarda zaman ve para yatıran bir yıl boyunca yerinde bir programa sahipler.
Son bilimsel doktora tebliğini üniversitede BOBSLEIGH koşucularındaki metal ve buz arasındaki dinamikler üzerine üreten Bromley, kardeşiyle birlikte Bromley Technologies Ltd’den kendisi ve Rudman için kızak sağlıyor.
Kritik olarak olsa da, teknolojiyi İngiliz ekibinin geri kalanına paylaşmayı reddetti.
Williams, İngiliz ekibinin geri kalanıyla birlikte kızak ekipmanlarını Avusturya’daki bir tedarikçiden tedarik eden Williams’ı hayal kırıklığına uğratan bir durumdur. Hiç kimse, Bromley ve Rudman’ın çalışmalarına dayanarak fikri mülkiyetin ne olduğunu önleme hakları dahilinde olmadığını öne sürüyorlar. Her şeyden önce, Williams’ın onayladığı gibi, bir avantaj arayıp iki elinizle kapatabileceğiniz bir spor. Ancak düz bir oyun alanı değil.

    “Almanların şaşırtıcı ekipmanı var, oysa bir karışımını kullanıyoruz” dedi Williams.
“Shelley ve Kristan, yine de, kendi [koşucular]. Onları sadece onlar için hazırlıyorlar ve çok araya kalıyorlar “dedi.
Williams, İngiliz ekibinin Bromley’in teknolojisini paylaşıp paylaşmayacağına dair herhangi bir soruyu ısrarla ‘hayır’ vurgu ile karşılayacaklarını söyledi.
“Sormanın bir anlamı yok” dedi.
Aynı şekilde, İngiliz ekibinin bu teknolojiyi satın alıp alamayacağı konusunda gizli soruların olumsuz tepkilerle karşılandığına dair geniş bir ipucu verdi.
“Şirketleri bu, işte bu” dedi. “Onlara göre bizler bireyiz ve herkes birbirine karşı savaşıyor.

    “Evet, onların avantajlarını korumalarına yardımcı oluyor ve evet, gittikleri kızağın Team GB kızaktan daha hızlı olduğundan eminiz. ”
Williams, 18 Şubat’ta Whistler’deki kursun üstünde dururken Rudman “sadece bir rakip” olacak ve burada en iyi Dünya Kupası sonuçlarını yayınlamış ve dokuz ay önce gümüşü almıştı.
Dedi ki: “Benim için bir Alman ya da bir Kanada’dan farklı değil. O sadece yenmek için bir rakip. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.