Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Altın Çatışma Işık Festivali

  • Listed: 10 Ekim 2017 11:00

Description

Ve Festivalde Totesport Cheltenham Altın Kupasında Kauto Star ve Denman’ın kafa kafaya geçtiği Mart ayında tadını çıkarmak için daha iyi bir tane olabilir.
Cooldine, İmparatorluk Komutanı ve Arkadaş Aldı gibi şeylerin bağlantılarına saygı duymakla birlikte, destansı oranlarda bir drama vaat eden şeylerin hepsinde biraz parça oynuyor olabilirler. Dün büyük maç, Paul Nicholls’un iki süper yıldızı 19 Mart’ta peş peşe mavi çizgi için girmesiyle kuruldu.
Hem Kauto hem de Denman günün her ikisine de uysaydılar ve iyi uyarlarsa, İngiliz at yarışlarının sıkça dar sınırlarının çok ötesine yankılanacak omurga-karıncalanma bir karşılaşması olmalıdır.
Kempton, Noel’de Kempton’da Kral George VI Chase’in son derece etkileyici bir galibi olan Kauto, üç kez Altın Kupa galipleri arasında seçkin bir rol oynamaya teklif verecekti. Ayrıca, Nicholls’un 2008 Altın Kupası şampiyonu olan Denman, Kauto’nun Arkle, Golden Miller, Cottage Rake ve Best Mate’i taklit etmesini önlemek üzere tümüne çıkacak ve hepsi de üç Gold Cup kazanmış olacak.

    Nicholls, ‘Arkadaşım, Benim İrade, Taranis ve Tricky Trickster’ın’ ekibini ‘oluşturan 27 kayıttan – son yılların en küçük sayısında – altısı var. İrlandalı zorluk, Willie Mullins’in avlusundaki geçen yılki RSA Chase kazanan Cooldine tarafından yönetiliyor. Sponsorlar bahisleri: 5-4 Kauto Star, 15-8 Denman, 16 Cooldine, İmparatorluk Komutanı, 20 Arkadaşça, 33 Carruthers, Glencove Marina, Madison Du Berlais, Para Trix, Notre Pere, 40 bar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.