Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Allardyce söylentileri vurdu

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:50

Description

“İşte sizin için iyi bir hikaye” dedi. “Dioufy kendini gönderdi, böylece gidip Senegal’teki hasta annesini ziyaret edebildi.”
El-Hadji Diouf, 3-1 FA Kupası üçüncü tur yenilgilerinde onlara karşı kırmızı bir kart alarak yarın Aston Villa’ya karşı Carling Kupası yarı final ilk maçını erteledi.
Fakat Allardyce, dokuz oyunda kazanamayan futbol kulüplerini çevreleyen eğilimli tipik bir şey olarak okunması gereken şeyleri reddetti. “Dioufy hasta annesini Senegal’de ziyaret ediyor, ancak her an ziyaret edebiliyor” dedi Allardyce.
“Kendisini askıya almak zorunda değil – istenecek. Bir ya da iki erkek bir ya da iki yaramaz fısıldayacak ve kağıtlara son bulacak. Bugün onunla yaşamak zorundasın, çünkü bu böyle. Duygularım, şeylerin bir futbol kulübünde çalışıp çalışmadığını hissedeceğim ve bunu hiçbir şekilde anlamıyorum. Newcastle’da hissettim. İşaretleri biliyorum.

    “Makaledeki söylentiler beni özellikle endişelendirmiyor. Ben eldeki işi hallettim “dedi. Blackburn, Premier League’de Premier League’de Fulham ile karşılaşacak ve Villa ile Allardyce arasındaki çift başlık arasında oynamak için birkaç yeni şansını boşa harcadıktan sonra sonuçları toplayabileceğini itiraf etti.
“Dış faktörlerin hepsini görmezden gelmek zorundayız ve hepsi kendimiz biraz daha iyi çalışıyor” dedi. “Bunu yaparsak, onları çizmek yerine maç kazanmaya başlayacağız.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.