Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Allardayce ateş gücü üzerine endişe

  • Listed: 10 Ekim 2017 06:40

Description

Rovers bu gece Manchester City’e Barclays Premier League’de 13. sırada yer aldı ancak düşme bölgesinden sadece üç puan uzakta. Blackburn, kampanyanın başlarında savunma sorunlarının üstesinden geldi ve Arsenal’de 6-2, Chelsea’de 5-0 yenildi ancak daha büyük bir endişe kaynağı olan takımın zayıf gol dönüşü oldu.
Allardyce, “Bu, büyük bir endişe çünkü son 20 maçımızdaki performansımıza dayanarak, bakış açımıza yakın olacağını düşünmedim” dedi. “Ancak maalesef yeterli gol atamadık – bu yıl 10 maçta attığımız gol yok, bu da sorunumuzu gerçekten gösteriyor.”
“Gerçekten çok kötü sonuç almadık, sayfaları temizledik – son 10 maçta dört tane oyunumuz var, ilk 10’da kötü bir performans geçirdik.

    “Bunu biraz doğru koymuştuk, ancak daha fazla zafer kazanmak için yeterli hedefimiz yok, bu yüzden son 10’da beş kazanmak yerine sadece iki kazandık ve beş puan kazandık ve o zaman girdiğiniz büyük fark bu. lig durumu.
“Bunu doğru bir şekilde koymalıyız, sekizde kazanamadık ve çok iyi olduklarına çok yakındı, ancak ne yazık ki çizer yeterince değil.
“Bazı galibiyetler almalıyız ve onları çok hızlı bir şekilde almamız gerekiyor: Manchester City’de bu çok zor olacak ama imkansız değil, bu yüzden olumlu bir sonuç arıyoruz” dedi.
Roberto Mancini’nin menajeri olduğu bu sezon üç galibiyet ve üç temiz çarşının ardındaki maça girdi ve Allardyce İtalyan’ın ekibin sırtını yukarı doğru sıkıştırdığına inanıyor.

    Allardyce, “Muhtemelen biraz daha savunmacı olduklarını düşünüyorum” dedi. “Bence bir göz attı ve sadece iki kere kaybetmiş olsa da (tüm mevsim maçları) çok fazla oyun çıkardı, çünkü temiz sayfayı bulmayı başaramadılar.
“Yaptıklarını kendileri çizmekten çok oyun kazanacaktık, bizim için bunun tam tersi – yeteri kadar gol atmadık, sahip oldukları yetenekle daima puana sahiplerdi ama biraz açıktılar. ve çizim sonuçlandırmak için bazı çok önemli ipuçlarını kaybetti, bence haklı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.