Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Aile, ölümcül işkence yüzünden hapse atıldı

  • Listed: 2 Ekim 2017 21:05

Description

Yargıç John Bevan QC, Luton Crown Court’ta yaptığı yorumları Michael Gilbert ve diğer üç cinayetin ailevi cinayet için öldürmekten ötürü hayatını kaybeden Watt ailesinin üç üyesini hapiste cezalandırdı.
26 yaşındaki çocuk köle olarak tutuldu ve öldürülmeden önce para yardımı için işkence gördü. Başsız bedenini geçen sene Bedfordshire’daki Arlesey’deki Blue Lagoon’da terk etti.
27 yaşındaki kız arkadaşı Natasha Oldfield ve 27 yaşında olan James Watt ve kardeşi Richard’ın kız arkadaşı Nichola Roberts, 22 yaşında cinayete mahkûm edildi.
Watt en az 36, Oldfield en az 18, Roberts en az 15 hizmet edecek.
James’in kardeşi Robert Watt, 20 yaşındayken annesi Jennifer Smith-Dennis (58 yaşında), sırasıyla sekiz yıl ve 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Daha önce ailevi cinayetten suçlu bulunan üçüncü kardeşi Richard Watt (25 yaşında) altı yıl ceza aldı.
James, Robert ve Richard Watt, adaletin yönünü saptırmaktan suçlu buldu ve Cuma günü Roberts, Oldfield ve Smith-Dennis jüri tarafından mahkum edildi.
Duruşma sırasında mahkeme, Bay Gilbert’in köle olarak tutulduğunu ve Luton’daki evlerinde ailenin üyeleri tarafından fayda sağlanması için işkence gördüğünü duydu.
Dedektifler, geçirdiği istismarın bir sonucu olarak geçen yıl 21-22 Ocak tarihleri ​​arasında bir gecede öldüğüne inanıyorlar. Vücudu parçalandı ve geçen sene Mayıs ayında keşfedilen Arlesey’deki Blue Lagoon’da terk edildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.