Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Accies iki büyük korku yok

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:45

Description

Accies patronu şu ana kadar bugünün rakipleri Rangers veya Celtic’ten zafer attı.
Ancak Gers, bugün New Douglas Park’ı ziyaret ederken iki hızlı ateş etme ihtimaline sahip ve ardından SPL ziyareti gelecek cumartesi olacak.
Reid şunları söyledi: “SPL’ye girdiğimizden beri bizim için büyük bir öğrenme deneyimi oldu ve Eski Firmanın elinde biraz dayak yedik.
“Ancak oyuncular bütün dersleri gemide almışlar ve artık Rangers ya da Celtic’e karşı oyunu bozguna uğratmıyorlar.
“11 V ile 11 düzeyinde bir oyun alanı var. Eğer işleri doğru şekilde yaparsak ve potansiyelimizi oynarsak, iyi iş çıkarabiliriz.”
Adidas Sprott’un hedefi İbrox’taki Gers’ı kesinlikle dövdüğünde, Reid, başka bir Accies üzgününü sergilediği için bardakta kesinlikle yerini alıyor – 1987’de olduğu gibi.

    “Hamilton tarafında bir çift dostum vardı,” dedi Reid. “Gerry McCabe ve Stevie Clark o gün oynadı ve insanlar hala Rangers’ın Accies’i vurduğunu ve bunun Davie McKellar’ın gol için kulübü için en iyi oyun olduğunu hatırlatıyor.
“Gerçek bir David v Goliath çabasıydı, ancak şimdi bunları alakasız bulduk ve Rangers’ı yenmeyi başarmış olsaydık, o zamanlar o zamanki kadar büyük bir şey olacağını sanmıyorum.”
Light Blues, Accies’i çöpe atmak için SPL’nin en üstünde ve sıcak favorilerden uçarken, futbol dünyasının dalgalanmalarını gönderecekti.

    “Onlar form takımı ve şampiyonlar ve herhangi bir slip-up’ın cezalandırılacağını biliyoruz” dedi. “Ateşken yakalarsak problemlerimiz olur.”
Reid’in halihazırda rahatsız edici bulduğu bir sorunu var.
O, “Genç oyuncuları sisteme sokmaya devam etmek zorunluluğumuzdur ve biz bunun üzerinde çok çalışıyoruz, bunun üzerine çok fazla para harcıyoruz” dedi.
“Fakat SPL çok kesik kesikli ki, 18 yaşında bir çocuğu getirmek her zaman doğru olan şey değil.
“Bazen bunu yaparak genç bir oyuncuya zarar verebilirsiniz, ancak yine de genç oyuncuların bu kulüpte oynamak için büyük bir rol oynamalarını sağlamalıyım. Sezonun sonundan önce bazılarını göreceksiniz, çünkü burada olağanüstü bir yetenek var “dedi.

    Ancak Reid, James McCarthy, James McArthur, Brian Easton ve James Gibson gibi Accies’in SFL günlerinde olduğu gibi haftalık olarak kullanılamayacakları gerçeğini vurguluyor.
“Bu, SPL’nin boğucu doğasıyla bir ilgisi” dedi. “Bu yıl takımlar genç oyuncularını her zamankinden daha fazla getirmeye çalışıyorlar.
“Aberdeen’deki Fraser Fyvie ve Rangers’da Danny Wilson’ın beğenilerine bakın, ancak herhangi bir yönetici, sonuç almak zorunda olduğumuz için bunun çok zor olduğunu söyleyecektir.
“Hepimiz baskı altındayız ve bu kulüp Premier League’de kalmalı.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.